1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. 4 arkadaştan insanlara mesaj
4 arkadaştan insanlara mesaj

4 arkadaştan insanlara mesaj

Tekirdağ’da hafta sonlarını sahile gelerek kitap okuyan 4 ortaokul öğrencisi arkadaş, kitap okumanın insan yaşamına anlam kattığını ifade ederek, “Kitap okumanın zamanı yoktur, her insan kitap okumalıdır” sloganıyla bütün dünyaya mesaj gönderdi.

A+A-

Tekirdağ sahilinde 4 ortaokul öğrencisi denize karşı kitap okumanın zevkini çıkardı. Sahilde kitap okuyan 4 arkadaş, İhlas Haber Ajansı muhabirine yaptıkları açıklamada, kitap okumanın insanın yaşamına anlam kattığını, ileriye dönük daha olumlu ve mutlu bir hayat yaşamanın kaynağının kitap okumak olduğunu belirterek, “Kitap okumanın zamanı yoktur her insan kitap okumalıdır” dedi.

“Boş zamanlarında kitap okuyorum diyenler kötü diyorlar”

Sahilde kitap okuyan 4 arkadaş, yaptıkları açıklamada, “Kitap okuyun, kitap okumak güzeldir. Aslında herkesin kitap okuma isteği içinde yatıyor. Kitap okumak insanların bakış açısını artırıyor ve okumak güzel bir şeydir. Çünkü her insanı bilgilendirir. Her insanın kitap okuması lazım. Boş zamanlarında kitap okuyorum diyenler bence kötü bir şey diyorlardır. Kitap okumanın boş zamanı yoktur, her insanın kitap okuması gerekir” ifadelerini kullandı.