1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 300 kişi istihdam edilecek
300 kişi istihdam edilecek

300 kişi istihdam edilecek

AK Parti Ergani İlçe Başkanı Mehmet Kaya, İŞ-KUR aracılığıyla ilçedeki 300 gence hükümet olarak iş imkânı sağladıklarını söyledi. Kaya, Kaymakamlık bünyesinde faaliyet yürüten bazı kurumlar ile Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 9 ay süre ile istihdam edil

A+A-

AK Parti Ergani İlçe Başkanı Mehmet Kaya konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “İlçemizde ikinci kez gerçekleşecek olan toplum yararına çalışma programı, hükümetimiz tarafından işsiz gençlerimizin istihdam edilerek işsizliğin azaltılmasına yönelik yapmış olduğu önemli bir projedir. İşsiz vatandaşlarımıza iş imkânı sağlayan ve İŞ-KUR tarafından yürütülen bu projenin ilçemizde hayata geçmesine katkı sağlayan başta, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Mehdi Eker olmak üzere tüm bölge Milletvekillerimize sarf ettikleri yoğun çabaları için teşekkür ediyoruz. İŞ- Kur tarafından gerçekleştirilen ve ilçemizdeki gençlere iş imkânı sağlayan bu projenin hayata geçirilmesi, parti ayrımı gözetmeksizin 300 insanımıza 9 ay boyunca geçim kapısı açmıştır.

Hükümetimizin, toplumumuzun huzuru, refahı ve hayat standartlarının yükseltilmesi için hayata geçirdiği projeler ilçemizde de vatandaşlarımız tarafından teveccühle karşılanmaktadır. Bizler AK Parti'nin Ak kadroları olarak hükümetimizin programı doğrultusunda ilçemize hizmet sunmaya devam edeceğiz. Şunu belirtmek isterim ki, tüm Ak Parti kadroları gibi ilçe teşkilatımız da rant'a karşı duruş sergilemekte ve bu istikrarlı duruşumuz devam edecektir Partimizin İlimiz ve ilçemiz için yatırımları her geçen gün artmaktadır. Değerli Ergani Halkına en iyi şekilde hizmet etmek için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir” diye konuştu.