1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 2 Kaleciden başarı kenetlenmesi
2 Kaleciden başarı kenetlenmesi

2 Kaleciden başarı kenetlenmesi

DİYARBAKIR – Spor toto 3.lig 3. gurubu takımlarından Diyarbekirspor’un Coca Cola Akademi liginde mücadele eden alt yapı takımlarından Diyarbekirspor U -15 takımının 2 başarılı kalecisi Muhammed Kaçar ile Yakup Parlak, takımlarının başarısı ve A takımla

A+A-

Her iki kalecide antrenörleri tarafından beğenildikleri için her hafta kendilerinden faydalanıyor. Bu iki kalecinin meziyetleri kesinlikle kıskançlık değil,birlik beraberlik içerisinde hedeflerine ulaşmaktır.

Biribirlerine destek konusundada tüm sporcu arkadaşlarına örnek oluyorlar. 15 yaşlarına yeni giren  Muhammed  Kaçar ile Yakup Parlak yaptıkları ortak açıklamada, bizler Yeşil – Kırmızııl renklerin aşığıyız,diyerek,” kendimizi bildik bileli kalecilik yapıyoruz. Diyarbekirspor alt yapısında yetiştik. İki kardeş gibi takımımızın kalesin ortaklaşa koruyoruz. Devamlı birlikte biribimizi çalıştırıyoruz. Her geçen gün daha iyi oluyoruz olacağızda . Yeterki önümüzde sezonlarda Diyarbekirspor’un  formasını geyebilmektir,hedefimiz ve isteğimiz budur. Hocalarımızın desteğiyle buda olacaktır “ dediler.