Gizlilik - Telif Hakkı (Privacy - Copyright)

Telif ve Gizlilik Politikası Diyarinsesi.org web sitesi olarak  kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor,

Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefl edinmiş, yayın hayatına devam etmektedir.

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında abone ajans ve haber kaynaklarından içerikler alınarak haber servisi sıfatıyla hizmet vermekteyiz.

Bu doğrultuda resmi abone olduğumuz ajanslardan (İHA - İLKHA - AA ve ikili anlaşma ile gelen içerikler. vs)  servis edilen haberler olduğu gibi redakte edilerek sitemizden verilmektedir. Ajanslardan ve kaynak gösterilerek gelen her türlü bilgi, haber, resim, görsel ve video vs içeriklerden, haber servisi yapan içerik sahibi sorumludur. 

Ajans ve kaynaklardan gelen, servis edilen haberler, görseller için  site yönetimi şikayet, talep, bildirim haklı ve mucbir sebepler gereği işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır.

İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz iletişim: info[at]diyarinsesi.org mail adresi ile bağlantıya geçebilirsiniz..

Dış Bağlantılar
Diyarinsesi.org Haber sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden, haber servisi yapan ajanslardan gelen haber videolar, resimler, içeriklerden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” , kaynak haber gösterimi, tanıtım amaçlı yazılar olarak değerlendirilmektedir.


İletişim
Diyarinsesi.org Haber sitesi, sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi info[at]diyarinsesi.org adresinden iletebilirsiniz.

Saygılarımızla....

Privacy - Copyright About

Tap and Privacy Policy Diyarinsesi.org website respects the personal security rights and the copyrights of the companies, It protects your personal information. Our site aims to be respectful to the laws of the Republic of Turkey and to the law, personal and commercial rights, and continues its publishing life.

Under the law of T.C 5651, contents are taken from subscriber agencies and news sources and served as news service. In this direction, we are redirected from our site as if it were the news that we are subscribed to from the agencies we have subscribed to (the content of the JHA - FIRST and the bilateral agreement, etc.). All information, news, pictures, visuals and videos etc. coming from the agencies and sources are responsible for the contents. The site management for the news, the news served, the agency and the sources are responsible for complaints, demands, declarations are justified and actions are required.

For this reason, our site is operating within the framework of the "warn and remove" principles. If you think that the copyrighted materials, publications, pictures and all kinds of files, publications are published and shared illegally in accordance with this article, Mail to us. You can request removal of the contents. Once your request has been examined, your content will be permanently removed from our site and information will be provided to you. Copyright, warning and warning mail contact: info [at] diyarinsesi.org You can contact by e-mail address ..

External Connections Diyarinsesi.org The news site is not responsible for the content of the sites or the privacy principles that you link to from different pages, banner advertisement, The linking process referred to here is legally regarded as being "atft", source news display, promotional letters. Contact Diyarinsesi.org News site, related to the privacy policy applied at the site; You can forward any questions, opinions and thoughts from info [at]

diyarinsesi.org. Sincerely .... Source: undefined