1. YAZARLAR

  2. Faruk ŞİMŞEK

  3. Taraftar kanser oldu doktor nerede?
Faruk ŞİMŞEK

Faruk ŞİMŞEK

Diyarinsesi.Org Halkla İlişkiler
Yazarın Tüm Yazıları >

Taraftar kanser oldu doktor nerede?

A+A-

Sezon başında EEDC denen paravan firma yine meydana çıkmıştı. Avrupa'dan teknik direktör, dünyada ses getirecek futbolcu transferleri ve klübün hiç borcu kalmayacak gibi çeşitli açıklamalar yapmışlardı. Geçen Pazar günü yine buna benzer açıklamalar yapıldı ve basın mensuplarının önünde 3.000.000 (3 Milyon Euro) değerinde olan çeki EEDC yetkilileri Başkan Çetin Sümer'e takdim etti. Sözüm ona 2-3 gün içinde bu çek ödenecekti ve esnaf,klüp personelinin ödemeleri yapılacaktı. Halen her hangi bir ödeme yapılmadı. Yoksa sezon başında klüp adına Tahsin Çimen'e verilen teminat mektubu gibi bu çek'temi sahte çıktı.

Suç EEDC denilen paravan firmada değil, ona inan ve koca bir kentin geleceği ile oynayan insanlarda. EEDC denen firma yapacağı en iyi reklamı yaptı zaten. Yeter artık Sümer ya bırak koltuğu yada devam et taraftarları oyalamanın bir anlamı yok.

Taraftar kanser oldu doktor nerede?
Yaşanan bu gelişmeler karşısında Diyarbakırspor taraftarları tabir yerindeyse kanser oldu. Taraftarların büyük bir kısmı hala efsane başkanlardan olan Dr. Abdurrahman YAKUT'u hala büyük bir özlemle özlüyor. Diyarbakırspor taraftarlarının yaşadığı psikolojik travma ve kanser oluşunun tek nedeni mevcut yönetimdir.

Kişisel görüşüm bu kanser olan taraftarın ve takımın tek ilacı Dr. Abdurrahman YAKUT'tur.

Sezon başında feryat figan eden mevcut yönetim efsane başkan olan Dr. Abdurrahman YAKUT'un klübün gelirlerine temlik koyduğunu ifade ediyorlardı. Peki şimdi ne oldu mevcut yönetim alacakları için gelirlere yine temlik koymadı mı. Yahu en azından Dr. Abdurrahman YAKUT bu takımı şampiyon edilmesini sağladı ya siz ne yaptınız?

Diyarbakırspor nereye gidiyor
Halk arasında bir tabir vardır “GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ” durumumuz şu aşamada aynen böyle. Bank Asya liginde mücadele edecek olan takımlar transferlerini harıl harıl yaparken, kamp programlarını hazırlayıp kamplarını yaparken Diyarbakırspor yönetimi halen hayal aleminde yüzmeye devam ediyor. Taraftarlarımızın artık ciddi anlamda tepkilerinin ortaya koymaları gerektiği düşünüyorum. Bu takım kimsenin oyuncağı olmadığını ispat etmeleri gerekmektedir.

Mehmet KIZILAY Başkan adayı
Diyarbakırspor taraftarları arasında efsaneleşmiş nam-ı diyar Sakızcı Memo (Mehmet Kızılay) mevcut yönetim kongre kararı aldığında başkanlık adaylığı açıklayacakmış. Geçenlerde kendisini Ofis semtinde gördüm ve aynen şunları söyledi “ EEDC denen firma önce eski açtığı iş yerinde çalıştığı işçilerin ve esnafların paralarını ödesinler abe bunlar hepsi üç kağıtçı. Abe EEDC 3 Milyon Euro verise ben de 10 Milyon Euro veriyem zaten herkes yalanci olmiş ben de diyiyem herkes duysun Dünya kupasından sonra Messi'yi Diyarbakırspor'a transfer edecem “ dedi.  Arkadaşlar düştüğümüz durumun ne kadar ciddi bir boyuta oluştuğunu düşünebiliyormusunuz. Sokaktaki insanlar bile mevcut yönetim ve EEDC denen paravan firmaya güvenmiyor.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

2 Yorum