22 Ekim 2016 Cumartesi
 • Diyarbakır12 °C
 • İstanbul15 °C
 • Ankara5 °C
 • Antalya17 °C
 • İzmir12 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  125,412
  %0.73
 • Dolar
  3,0876
  %0.94
 • Euro
  3,3575
  %0.40
Erkan ARKUT / Diyarinsesi.Org Yazarı


Şu anda dünyayı Hz. Mehdi, Hz. İsa ve Hz. Hızır yönlendiriyor!

24 Ekim 2013 Perşembe 11:38

İnsanlar zannediyor ki Ortadoğu kendiliğinden karışıyor, İran, Irak, Filistin, Mısır, Lübnan kendi kendine kaynıyor, halk kendiliğinden hükümetlere karşı ayaklanıyor. Irak ve Afganistan, Amerika istediği için işgal altında büyük bir mücadele veriyor. Terör ve anarşi nedeni bilinmeyen bir şekilde artıyor diye düşünüyorlar. Japonya'daki deprem, Amerika'daki Katrina kasırgası, Çin'deki sel, ard arda yaşanan bütün bu felaketler zinciri sadece doğa olayları zannediyorlar. Daha öncede söylemiştim, dünyada milyonlarca insan derin bir gaflet içinde olayların gidişatını göremiyor, fark edemiyorlar. Çok az bir insan tüm dünyayı Hz. Mehdi'nin, Hz. İsa'nın ve Hz. Hızır'ın yönlendirdiğini biliyor, olayların arkasında sessizce bıraktıkları gizli işaretleri görebiliyorlar.

Şu anda Hz. Hızır tüm dünyada büyük savaşları tetikliyor, Hz. İsa derinden ve gizliden yaptığı görüşmelerle dünya liderlerini etkiliyor. Hz. Mehdi'de ortaya çıkmak için kendisi için belirlenen vaktin gelmesini bekliyor. Dünya ise bu büyük çıkışa adeta kaynayarak, feveran ederek hazırlanıyor. Tüm Müslümanlar adeta onları yönlendiren bir gizli ele uyarak birbirlerine düşüyorlar, kardeş kardeşi kırıp geçiriyor. Kim birleştirerek İslam âlemini, kim tüm Yahudiler, Hıristiyanlar ve Müslümanlar arasında köprü kuracak, kardeşliği, barışı ve İslam hâkimiyetini tüm dünyada kim sağlayacak? Hz. Mehdi işte böyle büyük bir göreve hazırlanıyor ve tüm dünyada savaşları durdurup, kıyametten önce dünyayı bir cennete dönüştürmek için geliyor. Neden Türkiye son zamanda bu kadar güçlendi, neden dünya çapında sevilir ve güvenilir hale geldi biliyor musunuz? Hz. Mehdi kutsal emanetlerle Türkiye'den çıkacak da ondan. Bazıları hayretler içinde bu giderek artan bu büyük gücün nerden geldiğini anlamaya çalışıyorlar. Türkiye'nin üzerinde Mehdiyetin bereketi olduğunu kavrayamıyorlar.

Mısır olaylarının arkasında, Japonya'daki depremde Hz. Hızır kendisini yeşil bir atlı olarak, çok silik bir görüntü şeklinde gösterdi. Her olayın arkasında o var, ama her zaman kendisini göstermiyor. Hz. Hızır İncil'de de “Flu görünümlü atlı” olarak geçiyor. İnternette araştırma yaparsanız Mısır ve Japonya olaylarının arka planındaki Hz. Hızır'ı görebilirsiniz.

Söylediğim gibi şu anda Hz. Mehdi, Hz. İsa ve Hz. Hızır, üçü birlikte hareket ediyorlar. Dünya çapında çok büyük bir Armagedon savaşının çıkmasını bu üç kişi önledi. Yoksa çok şiddetli kan dökmeye, dünyayı birbirine katmaya hazırlanıyorlardı. Ama bu üç kişiyi geçemediler, geçemeyecekler de…

Olaylar hiçbir zaman göründüğü gibi değildir, hepsinin arkasında çok fazla sır perdesi var, kimi fark edilir ve anlaşılır, kimi ise sadece yapan kişiler tarafından bilinir ve sonsuza kadar saklanır…  

Hz. Hızır Mısır'daki olayların arasında nasıl gözüküyor:

http://www.youtube.com/watch?v=OiWPR6l2H2s

Erkan Arkut

erkanarkut@yahoo.com.tr

Bu yazı toplam 6277 defa okunmuştur
Yazar makale içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com