22 Ekim 2016 Cumartesi
 • Diyarbakır25 °C
 • İstanbul19 °C
 • Ankara20 °C
 • Antalya25 °C
 • İzmir24 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  125,483
  %0.78
 • Dolar
  3,0876
  %0.94
 • Euro
  3,3575
  %0.40
Erkan ARKUT / Diyarinsesi.Org Yazarı


Şeyh Ahmet Yasin: Mehdi'nin en büyük karşıtı cahil hocalar olacak

18 Ekim 2013 Cuma 14:16

Ahir zamanda Deccal tam anlamıyla görev başında. Öyle bir dönemki bu iyiler kötü, kötüler iyi biliniyor. Kıyametten önceki son dönemde yaşadığımız insanlardan gizleniyor. Yobaz hocalar Hz. Mehdi'nin ve Hz. İsa'nın zuhur edeceğini, birlikte İslam'ı hakim edeceklerini hiç dile getirmiyor, özenle gizliyorlar. İşte böyle bir dönemde Hz. Mehdi'yi kısa bir süre sonra göreceğimizi, bütün geliş alametlerinin çıktığını sabırla ve hikmetle anlatan çok samimi biri var: Bu kişi Şeyh Nazım Kıbrisi'nin vekili Şeyh Ahmet Yasin. 

Şeyh Ahmet Yasin sohbetlerinde sürekli Hz. Mehdi'yi anlatıyor, fiziksel özelliklerinden, yapacağı işlerden, İslam'ı hakim edeceğinden bahsediyor. Ahir zamanda Hz. Mehdi'ye en çok karşı çıkanların cahil hocalar olacağını bildiriyor. Gerçekten de birçok başı sarıklı hoca Hz. Mehdi çıktığında kendi cemaatlerinden, kendi tarikatlarından olmadığı için Hz. Mehdi'yi reddedecekler, ona biat etmeyi asla kabul etmeyeceklerdir. Bunun nedeni mezhepler ve tarikatlar arsında çok büyük bir düşmanlık ve ayrılık olması, herkesin kendi cemaatini üstün görmesi, kendi cemaat liderini de Mehdi kabul etmesidir. Bakın Şeyh Ahmet Yasin bu gerçeği nasıl açıklıyor, bu linkten seyredebilirsiniz: 

http://www.dailymotion.com/video/xgpy4x_yeyh-ahmet-yasin-mehdi-nin-en-buyuk-karyytlary-cahil-hocalar_news

Gerçekten de Şeyh Ahmet Yasin'in söylediği gibi Hz. Mehdi hiçbir tarikata bağlı olmayacak, tarikatların ve mezheplerin üzerinde olacak, hepsini sevgiyle birleştirecek ve tüm mezhepleri kaldıracaktır. O bütün Müslümanları tek başına Kuran liderliğinde toplarken başı sarıklı binlerce yobaz Mehdi'nin karşısına nefretle dikilecek, onu bidatları kaldırmakla suçlayacaklar. Müslüman kardeşlerimiz, yobazların bu kin dolu iftiralarını duyduklarında dikkatli olsunlar, Hzira karşılarındaki kişi Hz. Mehdi olacak ve tüm dünyaya İslam'ı bu mübarek zat hakim edecektir. O zaman yobazlara inananlar çok utanacaklar ve Hz. Mehdi'ye güvenmemenin utancını hep üzerlerinde taşıyacaklar… 

Resulullah (sav): ÜMMETİMDEN BAŞLARI SARIKLI 70 BİN KİŞİ DECCAL'A TABİİ OLACAKTIR. (Ebu Bekir Abdürrazzak b. Hemmam, Abdürrazzak es San'ani , El Musannef, XI, sf. 393)

Erkan Arkut

erkanarkut@yahoo.com.tr

Bu yazı toplam 5904 defa okunmuştur
Yazar makale içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com