25 Ekim 2016 Salı
 • Diyarbakır17 °C
 • İstanbul15 °C
 • Ankara5 °C
 • Antalya21 °C
 • İzmir15 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  125,211
  %-0.22
 • Dolar
  3,0841
  %-0.11
 • Euro
  3,3545
  %-0.09
Sinan KARAKAŞ


Şeddatlar-Vampirler

01 Ağustos 2011 Pazartesi 16:17

Diktatörler utanmasalar kendilerini yarı ilah ilan edecekler. Eh o kadar da demek ki utanacak yüzleri var. Ama bu tavırları hiç ölmeyecekmiş gibi uygulamalara neden olmaktadır. Dün Saddam, Bugün Mübarek olamayan adam, daha onlarcası kendi halklarına kan kusturdular ve hala ders almayıp kan kusturmaya devam eden şeddatlar nefislerinin tatmini iktidarda kalma heva ve hevesleri adına kan dökmeye devam etmektedirler.


Bir tarafta Libya vampiri Kaddafi, diğer tarafta Suriye vampiri Beşar bir türlü kan içmeye doyamıyorlar. Tarih bu tür kanla beslenen zalim gaddar şeddat diktatörlerle doludur, işin bir gerçek yanı da zamanlarında kendilerini yarı ilah veya ilah(Nemrut-Firavun) olarak görenler şimdi bilinmez hangi ağacın dibindeki toprak veya gübre olmuşlardır.
Daha düne kadar gerek Libya ile gerekse Suriye yönetimiyle içli dışlı olan bir yönetim vardı. Sıfır sorun politikası uzun süre sürmedi, bu gün Ermenistan'la da dağlık Karabağ ve Ağrı ilimiz konusunda sorun yaşamaktayız.
Şimdilerde yakın komşumuz, neredeyse evlerimiz iç içe denecek kadar yakın komşumuzda her gün onlarca can şehit oluyor. Zalim diktatör Beşar efendi kan olmazsa doymuyor. Bunu tarihe bakılırsa Dehhak ta yapmıştı, demirci Kava'nın önderliğinde Dehak cehennemi boyladı.


Esad ailesinin geçmişte de sabıkası vardı, Hama da ki gözyaşları hala kurumadı, akan şehit kanlarının kokuları hala burnumuzda, baba Esad da Diktatördü, Şeddattı, nefsinin heva ve hevesini tatmin etmek iktidarda kalmak adına nice canların kaybına neden oldu. Hani nerde Hafız Esat, hesap vermekle meşgul, cehennem çukurlarından bir çukurda debelenmekle meşgul.


Müslüman olmayan Hitler, Stalin, Çavuşesko gibi diktatörler diyelim ki islamdan nasibini alamamış, Müslümanım diyen diktatörlere ne demeli. Ulan senin neren Müslüman desen ülkesinde yaşıyorsan kellenin uçurulması için yeterli malzeme vermiş olursun.
Amerikanın hesabı ayrı, o büyük Ortadoğu projesinin peşinde, operasyonun kıvama gelmesini beklemekte, onun umurunda mı her gün yüzlerce insan ölüyor, babasının kesesinden mi gidiyor. Birilerinin dur demesi şarttır. Bu konuda üzerine görev düşen kuruluşların bir an önce müdahale etmesi gerekir, Birleşmiş Milletler Banki Mun'un devreye girmesi, veya Ekmelettin İhsanoğlunun yani İslam Konferansı örgü nün devreye girmesi gerekir.


Suriye'de akan kan, öncelikle insan kanıdır, sonra dindaşlarımızın kanıdır sonra da Arap ve Kürt kardeşlerimizin kanıdır.
Elimle ve dilimle bu zulmün önlenmesi için yazı yazıyor ve kalbimle bugz ediyorum. Hiçbir şey yapamıyorsanız şu Ramazanda kalbinizle bugz edin ki, Esad diktatörü devrilsin.
Saygılarımla

Bu yazı toplam 3194 defa okunmuştur
Yazar makale içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com