25 Ekim 2016 Salı
 • Diyarbakır19 °C
 • İstanbul16 °C
 • Ankara12 °C
 • Antalya27 °C
 • İzmir21 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  125,710
  %0.40
 • Dolar
  3,0740
  %-0.33
 • Euro
  3,3468
  %-0.23
Celal GÜNEY


Savcılara açık suç duyurusu. TEHDİT VAR.

15 Kasım 2009 02:53

Eleştiriye kapalı toplumların gözleri kör, kulakları sağırdır. Hele ki sorumlu mevkilerde görev yapan kişiler özellikle sözlerine çok dikkat etmelidirler. Burası  Muz Cumhurriyeti değil, bu tehditleri yaparak, insanları bu şekilde mi susturacaksınız.

Bizler kamu adına görev yapan insanlarız, yapılan güzellikleri halkımıza sunduğumuz gibi,  eleştirilmesi gereken ya da sorgulanması gereken bir konu varsa, elbette bunu sayfalarımıza taşımak zorundayız. Buna da kimse engel olamaz.

Bugün Diyarbakırspor resmi web sitesinde yayınlanan  vahim açıklamaları (http://www.diyarbakirspor.org.tr/tr/haber/129-GOREVIMIZIN_BASINDAYIZYOLA_DEVAM.html) okuyunca gözlerime inanamadım, eğer bu işleri bu kadar aşikar yapmaya başladıysanız, vah ki ne vah...

 Bu ülkenin hukuk ve kanunlarla idare edildiğini sizlere bir kere de ben hatırlatayım. Ayrıca resmi sitenize attığınız haber, şiddetli şekilde bir suç unsuru oluşturduğunu da sizlere hatırlatmak gerekir.

Şimdi bende buradan, bu devletin savcılarına seslenerek, yarın bu işlerden ya da yaptığımız haberlerden dolayı başımıza bir iş gelirse, bu haberleri delil olarak göstermek benim en doğal hakkımdır.  Aynı durum,  tüm basın görevlisi arkadaşlarımız  içinde geçerlidir. . Şu söze bir bakarmısınız, ".Eğer bu kişiler bu konuşmalarına devam ederse çok ağır şekilde karşılık bulacaklardır." "Artık bu çığırtkanlıktan vazgeçsinler yoksa bunun bedelini hiç kimse ödeyemez."...Sizler şu anda suç işlemektesiniz,  sizi eleştirenleri açık açık tehdit etmektesiniz.

Bakın bir şeyi tekrar belirtmekte fayda var, bizler için bireyin hiç bir önemi yoktur, sadece kurumlar muhattabımızdır. Bu kurumda Diyarbakırspor olunca, elbette eleştirilmesi gerekiyorsa eleştirilecektir. Bunun için kafamıza mı sıkacaksınız?.   Buyrun gelin sıkın....

Hep hata, hep yanlış içerisindesiniz, yine açık bir yanlışa doğru yelken açtınız, bu konuda artık bütün gözler sizin üzerinizdedir.

Peki size sormak lazım, aradan geçen 12 haftalık zaman diliminde, sizlere sırf sabır adına verilen destekte neden ortaya bu şekilde çıkmıyordunuz. Kardeşim, bu kulübü  iyi yönetirseniz, halk gibi bizlerde sizleri ellerimiz çatlayıncaya kadar  alkışlarız. Ama bu işi yapamazsan elbette eleştirileceksin. Buna tahammül edemiyorsan, bu görevlerde seni 1 gün dahi tutmazlar.

Ben buradan tüm savcılarımıza açık açık sesleniyorum, burada basına sansür ve tehdit vardır. Bunun bedeli kanunlar önünde çok ağır olur.  Konuştuğunuz kelimelerin nereye gittiğini hesaplamassan, çöküşün çok hazin olur.

Not: Diyarbakırspor Resmi web sitesinde yayınlanan Haberin silinmesine karşı, haberin resimli çıktısı ve görüntüsü olduğu gibi elimizdedir.

Bu yazı toplam 1855 defa okunmuştur
Yazar makale içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com