1. YAZARLAR

  2. Ramazan TUGAY

  3. Şampiyon gerçek Diyarbakırspor taraftarıdır
Ramazan TUGAY

Ramazan TUGAY

Spor Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

Şampiyon gerçek Diyarbakırspor taraftarıdır

A+A-
Haftalar öncesinde ellindeki Şampiyonluğu kaçıran ve kendisi gibi play'off'u garantileyen
İstanbulspor'u kendi evinde konuk eden Diyarbakırspor  rakibine 1-0 mağlup oldu.
 
TRİBÜNLERE DEĞİL FORMA İÇİ OYNAYIN
 
Maçın geneline baktığımızda rakibi karşısında hiç bir varlık göstermeyen Diyarbakırspor ruhsuz ordu gibi sahada gezinip durdu. Rakip İstanbulspor ise daha istekli ve arzuluydu Diyarbakırspor'un bazi sporcuları tribüne oynamaktan başka sahada hiç bir varlık gösteremediler.
 
Bu takımın gerçek sahibi, gecesini gündüzüne katan ve emek veren hem Diyarbakır'ın hem de Diyarbakırspor'un Taraftar imajını değiştiren Azrailler gurubudur. Azrailler bunca emek verip, her türlü çileyi sineye çekmesine rağmen susmuş ama malesef bu takıma hiç bir emek vermeyen, her maçta gelip şeref trübinünde oturup tiyatro izler gibi maç  izleyenler, utanmadan birde emek vermiş gibi maçtan sonra hem hocasına hemde sporcusuna küfür edenler ne Diyarbakır'lı, ne de Diyarbakırspor'lu olabilirler.
 
Bu ağalara sormak lazım, bu takım kapanma ve yok olma noktasındayken siz ve sizin gibi düşünen kıt zihniyetler nerdeydiniz. neden sahip çıkmadınız, sizler küfürden ve zarardan başka ne verdiniz bu takıma. bana göre attığınız küfürlerden dolayi kendinizle gurur duymalısınız yazıklar olsun size... Siz kim Diyarbakırspor'lu olmak kim
 
HERŞEYI BİR KENARA BIRAKIP
Artık tek hedefimiz var,  Diyarbakırspor'u play'off için ciddi bir şekilde hazırlanmalıyız. Şimdi destek zamanı, birlik zamanı ama tam destek olmak lazım. Sadece taraftarlarıyla değil, bu ilin Valisi, Belediye Başkanları, Milletvekilleri, S.t.k'ları, ticaret odaları, basını ile, kısaca herkesin destek olması lazım.
 
Allah aşkına soruyorum sizlere GS,FB,BJK Şampiyon olsa bu memlekete ne faydası olacak
Ama Diyarbakırspor Şampiyon olması  durumunda bu kentin esnafı  kazanacak.
Diyarbakırspor'un Antalya'da yapacağı kampın tüm masraflarını Diyarbakırlı işadamı ve Fenerbahçe spor kulübü  eski ikinci başkanı sayın  Nihat Özdemir karşılamıştır. ve her zamanda Diyarbakırspor'a destek olmuştur.  Burada hem kendisine hemde buna  vesile olanlara şükranlarımızı sunuyoruz..
 
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR'DA PLAY'OFF'TA
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor deplasmanda rakibi ofspor'u deplasmanda 2-1 yenerek play'off'a kalmayı garantiledi.  Aldığı bu galibiyetten dolayı hem yönetimine hem teknik heyet ve sporcularını başarılarından ötürü kutluyoruz.
 
Play'off'ta hem Diyarbakırspor' a, hem de Büyükşehir Belediyespor'a yürekten başarılar diliyoruz ve inşallah iki takımımızında Şampiyonluğunu birlikte kutlarız.
Yürekten, gönülden başarılar diliyoruz...
 
SAYGILARIMLA
AZRAILLER GURUBU BAŞKANI RAMAZAN TUGAY
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT