23 Ekim 2016 Pazar
 • Diyarbakır13 °C
 • İstanbul17 °C
 • Ankara5 °C
 • Antalya17 °C
 • İzmir13 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  125,483
  %0.78
 • Dolar
  3,0876
  %0.94
 • Euro
  3,3575
  %0.40
Erkan ARKUT / Diyarinsesi.Org Yazarı


Peygamberimiz 1400 yıl önce Suriye'de yaşanacakları nasıl bildirdi?

29 Kasım 2013 Cuma 09:03

Yazılarımda sürekli peygamberimizin ahir zamanı ne kadar detaylı anlattığından sizlere bahsediyorum. Suriye'de yaşanacak katliamı da peygamberimiz hadiste çok detaylı olarak şöyle tarif etmiş:

Ali ibn Ahmed Ubadullah ibn Musa'dan, o da Muhammed ibn Musa'dan, o da Ahmed ibn Abu Ahmed, o da İsmail ibn Eyaş'dan, o da Muhacir ibn Halim'den, o da Mugira ibn Saad'dan, o da İmam Muhammed Bakır'dan tahriç etti:

"Müminlerin Emiri dedi ki: "İki ordu Şam'da ihtilafa düştüğünde, Allah'tan bir işaret dışında bir sona ulaşmayacaktır." Sonra ona soruldu: "Bu işaret nedir Müminlerin Emiri?",

Dedi ki: "Yüz bin kişiden fazla kişinin yok olduğu Şam'da bir deprem. Allah bunu inananlara rahmet, inançsızlara azap olarak yaratır. Bu meydana geldiğinde Şam'da durana kadar ilerleyecek sarı sancaklı boz atlı binicilerin geldiğini görürsünüz. Büyük bir dehşet ve kızıl ölüm olacaktır. Sonra Haresta denen bir Şam köyünün battığını görürsünüz. Sonra ciğer-yiyicinin oğlu Şam minberinde oturmak için Yebis vadisinden gelir. Bundan sonra Mehdi'nin çıkışını bekleyin." 144- Gaybet-i Numani.

Bakın hadiste peygamberimiz Şam'da yaşanacak katliamlarda yüz binden fazla kişinin yok olacağını bildirmiş. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de geçenlerde yaptığı konuşmadaSuriye'de bu yıl kayıpların yüz bini aştığını belirterek, "Toplu katliamlara yol açan kimyasal silahlar kullanılmış ve Suriye nüfusunun neredeyse yarısı mülteci durumuna düşmüştür” demiştir.

Hadiste “Şam'da bu katliam meydana geldiğinde boz atlı, sarı sancaklı binicilerin geldiğini görürsünüz” diyor peygamberimiz. Burada boz kıyafetli olanlar PKK'dır, bildiğiniz gibi PKK'nın bayrağı da sarı üzerine kırmızıdır. Büyük bir dehşet ve kızıl ölüm olacağı hadiste bildiriyor, burada da komünistlerin (kızıl ölüm) dökeceği kana işaret ediliyor. Şam'da Haresta bölgesinin yok edildiğini zaten biliyoruz. Yine hadiste ciğer yiyici olarak bahsedilen kişi Hafız Esad'dır, onun oğlu da Beşar Esad'dır. Yine hadiste “Şam minberinde oturmak için Yebis vadisinden gelir” ifadesi geçiyor. Burada da Besar Esad'ın başa geçmek için kendini Müslüman gibi göstermesinden bahsediliyor, bildiğiniz gibi namaz kılıyor, camiden çıkmıyor ama hiç durmadan Müslümanları katlediyor. İşte bu olaylardan sonra peygamberimiz “Hz. Mehdi'nin çıkışını bekleyin” diyor.

Açıkça gördüğünüz gibi peygamberimizin hadisleri tek tek gerçekleşiyor. Ama tüm İslam alimleri peygamberimizin hadislerin gerçekleştiğini gizliyorlar ve insanlara anlatmıyorlar. Mehdiyetten ve Hz. İsa'nın geleceğinden hiç bahsetmiyorlar. Oysa bu hadislerin bu kadar harfi harfine gerçekleşmesi çok büyük mucizedir. Bu hadisleri açıklamak ve insanlara anlatmak her Müslümanın görevidir.

Suriye için tek kurtuluş İslam Birliğidir, aşağıdaki videoyu seyretmenizi öneririm:

http://bit.ly/1coLsyr

Boz kıyafetli PKK'lılar:

 

 

PKK'nın sarı üzerine kırmızı bayrağı:

 

 
Bu yazı toplam 4882 defa okunmuştur
Yazar makale içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com