1. YAZARLAR

  2. Faruk ŞİMŞEK

  3. Kahrolsun Maho Ağa Aşık Olamaz Mı?
Faruk ŞİMŞEK

Faruk ŞİMŞEK

Diyarinsesi.Org Halkla İlişkiler
Yazarın Tüm Yazıları >

Kahrolsun Maho Ağa Aşık Olamaz Mı?

A+A-

Sevgili okuyucularım;

Ticari işlerimin yoğunluğundan dolayı uzun bir süredir siz değerli okuyucularımdan uzak kaldım. Diyarbakırspor'u yakın'dan takip etmeye çalışıyorum. Ama gelinen nokta'da çok vahim sonuçların çıktığı apaçık ortada.

Çetin Sümer ve EEDC
Diyarbakırspor Klübü Başkanı Çetin Sümer daha önce yakın bir zamanda yönetim kurulundaki arkadaşlarına Azerbeycan'a gittiği söylemişti. Yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde Başkan Sümer'in Azerbeycan değil Suriye'nin Başkent'i olan Şam'a gittiğini öğrendim. O hafta takımımız Manisaspor ile deplasman'da çok zorlu bir maç oynarken Başkan Sümer'in Şam'da olmasına hiç şaşırmadım.

Zira bu hafta Ankara'da takım içerisinde çok büyük sıkıntılar yaşanırken Başkan  Sümer'in bu kez de İstanbul'da Galatasaray Başkan adayı Adnan Polat'ın tanıtım gecesinde olması da hiçte şaşırtıcı gelmedi.

Kamuoyundan saklanmasına rağmen, Başkan Sümer Suriye ziyaretinde EEDC yönetim kuruluna üstelik eş başkan olduğunu yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda hep beraber öğrendik.

Bu olaylar bana neyi çağrıştırıyor biliyormusunuz?. Türk sinemasının eşsiz bir yapıtı olan “Banker Bilo” filmi aklıma geldi. Bildiğiniz gibi, Banker Bilo (İlyas Salman) ile Banker Mahmut (Şener Şen) oynamış olduğu muhteşem filmini Diyarbakır versiyonu olarak görüyorum.

Film'de her seferinde Banker Mahmut (Şener Şen), Banker Bilo'ya (İlyas Salman)nı çeşitli sözler ile kandırıyordu. Umarım değerli okuyucularım ne demek istediğimi anlamışlardır.

Şimdi Başkan Çetin Sümer'e soruyorum. Diyarbakırspor ile ilgili EEDC firması arasında her hangi bir sözleşme imzaladınız mı?

Her hangi bir taahhütte bulundunuz mu?

Sayın Sümer EEDC firması ile ilgili bir anlaşma varsa, bunları kamuoyuna açıklamak zorundasınız..

Fadıl AKGÜNDÜZ ve Ekip Arkadaşları
Hafta içi takımda maddi sıkıntılar had safhadaydı. Diyarbakırspor Kulübü 2. Başkanı maç arifesinde cebinden 120 Bin TL (120 Milyar) prim ödediğini beyan etti. Yapmış olduğum araştırmalar sonucunda bu paranın büyük bir kısmını Fadıl Akgündüz'ün verdiğini öğrendim. Şimdi aslında paranın kimin verip kimin vermediği çok önemli değil. Fakat Fadıl Akgündüz'ün bu aralar Diyarbakırspor'la bu kadar ilgilenmesi hiç hayra alamet değil.

Fadıl Akgündüz ve ekip arkadaşlarının ne tür senaryolar içerisine girdiğini yakın zamanda hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Şu an her nedense, bir yandan EEDC, diğer yandan nam-ı diyar JET Fadıl Diyarbakırspor etrafında kümelenmişler. Hani derler ya, Bu ne sevgi ah, bu ne ızdırap. İki gurubunda, mevcut yönetimde etkili adamları var. Bakalım bunların altından daha neler çıkacak hep beraber bekleyip göreceğiz.

Diyarbakırspor Ne Olacak
Diyarbakırspor'un durumu hakikaten ağır, sonumuzun  iyi olduğunu söylemek mümkün değil. Keşke bu takım iyi yönetilseydi ben veya benim gibi düşünenler yanılsaydı, ama görünen köy klavuz istemedi.

Tebrikler Ziya Gökalp Lisesi
Hafta içi Liseler arası bölge turnuvasında şampiyon olan Z.G.L'yi canı gönülden kutluyorum.

Turnuva boyunca karşılaştığı 5 rakip takıma 27 gol atıp kalesinde hiç gol görmeden şampiyon olması beni daha çok sevindirdi.

Şampiyon takımımızın hocası Mustafa Özman'a ayrı bir parantez açmak istiyorum. Siirt'e yaşadığı bir çok olumsuzluğa rağmen takımını bir İmprator gibi yönetip şampiyon olmasını sağladı. Teşekkürler Mustafa Hocam...
 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

10 Yorum