21 Ekim 2016 Cuma
 • Diyarbakır24 °C
 • İstanbul19 °C
 • Ankara18 °C
 • Antalya24 °C
 • İzmir21 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  125,644
  %0.91
 • Dolar
  3,0870
  %0.92
 • Euro
  3,3557
  %0.35
Erkan ARKUT / Diyarinsesi.Org Yazarı


Hiçbir yerde bahsedilmeyen 11 Eylül gerçeği! Video

01 Ekim 2013 Salı 13:08

11 Eylül 2001'de Amerika Birleşik devletlerinde ikiz kulelere çok büyük bir terör saldırısı düzenlendiği dünya basınında yankılandı. Görüntüler dehşet vericiydi. Amerika, tarihinde hiç görülmemiş bir saldırı ile karşı karşıyaydı. Amerika hava yollarına ait kaçırılan bir yolcu uçağı Dünya Ticaret Merkezi kuzey kulesine çarptı ve bina çarpmadan 102 dakika sonra yıkıldı. Daha sonra kaçırılan diğer bir uçak Dünya Ticaret Merkezi güney kulesine çarptı ve bina çarpmadan 56 dakika sonra yıkıldı. Nasıl olduysa Dünya Ticaret Merkezi kulelerine çarpan uçaktaki teröristlerin birinin pasaportu uçağın çarpmasından sonra aşağıya fırlamıştı ve bölgedeki bir polis tarafından bulunmuştu! 

Teröristlerin havaalanına gelirken kullandıkları ve havaalanının otoparkına bıraktıkları araçta uçak kullanım kılavuzu ve Kur'an bulundu. Amerikan hükümetinin araştırmasına ve 11 Eylül Komisyon Raporu'na göre yolcu uçakları Usame Bin Ladin'in lideri olduğu El Kaide örgütünün 19 üyesi tarafından kaçırıldığı ve bu eylemi gerçekleştirdikleri açıklandı. Bu son derece ince düşünülmüş senaryo Amerika'nın Irak'a ve Afganistan'a düzenleyeceği saldırıların bir sebebi olması için özel olarak planlanmıştı. Böylece Amerikan halkı İslam dünyasına düzenlenecek saldırılara karşı tepkili olmayacaklar, hükümeti destekleyeceklerdi. Şimdi 11 Eylül gerçeğini gözler önüne seren ve hiçbir yerde yayınlanmayan detaylarını bu videodan seyretmenizi rica ediyorum: 

http://video.mynet.com/erkanarkut/Hicbir-yerde-bahsedilmeyen-11-Eylul-Gercegi/1225317

Videoyu seyrettiğinizde ikiz kulelerin nasıl yerle bir olduğunu, nasıl ince bir plan uygulandığını sizde göreceksiniz. 11 Eylül terör saldırısı tarihte yaşanan son derece önemli bir olaydır. Bu insanları dehşete düşüren olayın kim tarafından düzenlendiği bir yana, önemli olan ahir zamanda Hz. Mehdi'nin çıkış alameti olarak söylenen hadisin tam söylendiği şekilde gerçekleşmiş olmasıdır. Hakikaten de tam hadiste bildirildiği gibi iki binanın çökmesiyle oluşan toz ve duman bulutu her yeri kaplamıştır. Yine tıpkı tarif edildiği gibi insanları birbirine düşüren, çok büyük bir karışıklık ve savaş çıkmış böylece büyük bir fitne çıkmıştır. Bu olayın ve yüzlerce alametin çıkmasının ardından artık dünya Hz. Mehdi'nin çıkışına hazırlanmaktadır. 

Tozlu dumanlı, karanlık bir fitne görülecek, bunu diğerleri takip edecek... (Kitab-ül Burhan fi Alamet-il Mehdiyy-il Ahir Zaman, s. 26) 

Erkan Arkut

erkanarkut@yahoo.com.tr

Bu yazı toplam 814 defa okunmuştur
Yazar makale içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com