Faruk ŞİMŞEK

Faruk ŞİMŞEK

Diyarinsesi.Org Halkla İlişkiler
Yazarın Tüm Yazıları >

Gecenin Sonu

A+A-

Sevgili Okuyucular..

Diyarbakırspor geçen hafta büyük umutlarla hazırlandığı gecede 2 Milyon TL bir para toplandığını öğrendik. Gecenin ilerleyen saatlerinde Bakan Mehdi EKER ve Nihat ÖZDEMİR ile beraber 15 kişiden oluşan bir listeyi teker teker arayarak 3 Milyon TL extra bir para daha toplandı.Şimdi ortada 5 Milyon TL rakam var. Diyarbakırspor yönetimi bu parayı ne zaman alacak. Asıl sorun burada acaba telefonda verilen vaadler hepsi gerçek mi çıkacak yoksa balon mu?Fadıl AKGÜNDÜZ büyük bir jest yaparak 500 Bin TL bağışladı!! Her ne kadar vaad edilen bu rakkam ile ilgili ortada ne bir çek var ne de bir resmi evrak olmamasına rağmen. Bu bağışın vardır bir hikmeti ELBET..24 Ocak'ta ikinci yarı başlayacak.  Kamp ne zaman yapılacak. Ortada çok kısa bir zaman var transferler nasıl yapılacak. TFF'de transfer yasağımız bulunuyor mu? Gönderilecek yabancı oyuncuların paraları ödenecek mi? Yoksa bu yabancılar futbolcular ile FİFA'lık mı olacaz?Geçen günler içersinde bazı futbolcular ile görüştüm (Diyarbakırspor'un transfer etmek istediği) hepsinin ortak görüşü mevcut yönetime güvenmemeleri. Dikkat edelim bu konuya güven vermiyor diyorlar.İlerleyen günlerde bu paranın nasıl geleceğini veya kaç ay sonra geleceğini hep birlikte göreceğiz. Taraftar Takımından SoğutulmuşDiyarbakırspor taraftarı çok zor bir müsabaka olan Kasımpaşaspor karşısında taraftarından yoksun kaldı. Resmi satılan bilet sayısı 2307 adet!!  Stadyumda ise yaklaşık 4500 kişi vardı. Demek ki diğer biletleride bir şekilde ücretsiz olarak dağıtmış.Taraftar takımından soğutulmuş. Klüp yöneticileri taraftarlar ile iç içe bile değil. Geçen sezonlara bir baktığımızda yönetim ile taraftarın kenetlenmesi sebebiyle Diyarbakırspor şampiyon oldu. Başkan Çetin SÜMER bu sezon hiç saha içine inerek taraftarını selamladığını beni hiç görmedim!!!Diyarbakırspor taraftarı yönetimine güvenmiyor bu aslında çok vahim  bir durumdur.Diyarbakırspor Yönetimine Göre Suçlu DİYARİNSESİDiyarbakırspor yönetimi sezon başından beri oynadığı hemen hemen bütün müsabakalardan sonra başarısızlığını örtmek için farklı senaryolar içerisine girdiler. Sırasıyla önce Taraftarlar, Tff, Mhk,Eski Yöneticiler, Emniyet, İrlandalılar, Macarlılar velhasıl son olarak'ta Yerel Medyayı suçlu gösterdiler.Diyarinsesi.ORG haber portalı yaptığınız yanlışlıkları gün ışığına çıkardığı için sizlere çok büyük sıkıntı içerisine soktuğunu biliyorum.Transfer ettiğiniz futbolcuların sözleşmelerini yayınlamamız sizleri çok rahatsız etti.

Teknik Direktör Ziya DOĞAN'ın alacakları konusunda Klübe ihtarname gönderdiği haberi yapmamız sizleri çok rahatsız etti.

Bazı yerli futbolculara kurban bayramı arefe gününde para ödediğinizi diğer futbolculara para ödemediğinizi haber yapmamız sizler rahatsız etti.Bu ve bunun gibi bir çok yaptığımız haber sizleri çok ama çok rahatsız etti.Bu haberlerin tümüne güvenmekle birlikte önce yalanlayıp sonra defalarca çark ettiğiniz gibi sözleşmeler konusunda da sınıfta kalacağınızı şimdiden söylemek isterim.Klübümüzün çok değerli Basın Sözcüsü mevcut yönetimin yaptığı harcamaları gelen paraları, mevcut yönetimin cebinden klübün kasasına verdiği parayı sözüm ona geçen ay açıklayacaktı ama yoğun işleri sebebiyle açıklayamadı!! Kendisi bu aralar çok yoğun mesaiyide olduğu için anlayış göstermek lazım!!!Klüp bünyesinde kurulan çok güvendiği muhasebe sistemi ile bundan sonra tüm hesaplar kamuoyuna açıklanacaktı. Ben şuan'a kadar açıklanmış tek kuruş hesap orta göremedim. Gören veya görenler varsa çıksın söylesin. Doğru ya Klübümüzün gelir - gider'leri çok olduğu için hesapların içinden çıkılamıyor.Siz eğer bu hesapları açıklamayacaksanız suçladığınız Diyarinsesi yine ortaya çıkıp bu hesapları "BÜYÜK DİYARBAKIR HALKINA" yakın zamanda sunacaktır. Akabinde sizlerde çıkarsınız her zaman olduğu gibi haberlerimizi yalanlamaya devam edersiniz. Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu misali bu halk elbette kimin ak ve kara olduğunu çok iyi bilmektedir.

Güven konusunda Diyarinsesini hedef göstererek bu halktan daha fazla koptuğunuzu ve yüzlerce kez sınıfta kalmaya devam edeceğinizi belirtmek isterim.Eee şimdi dersiniz yine başladı Faruk ŞİMŞEK... Sağda solda orada burada Faruk ŞİMŞEK klübü  karıştırıyor diye iftira atacağına icraat yapın icraat.. Mevcut yönetim işini iyi yapana dek sizlere muhalefet olacağım.Saygılarımla

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT