27 Ekim 2016 Perşembe
 • Diyarbakır15 °C
 • İstanbul14 °C
 • Ankara10 °C
 • Antalya17 °C
 • İzmir16 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  127,049
  %1.23
 • Dolar
  3,1105
  %0.78
 • Euro
  3,3880
  %0.61
Erkan ARKUT / Diyarinsesi.Org Yazarı


Evrimciler tek bir ara geçiş formu olmadığından şoktalar! Video

25 Kasım 2013 Pazartesi 12:46

Bildiğiniz gibi evrimciler kâinattaki tüm canlıların mutasyonların etkisiyle başka canlılara dönüştüğünü iddia ederler. Oysa bunun çok büyük bir yanılgı olduğunu modern bilim 21. Yüzyılda ortaya koymuştur. Eğer evrimciler doğru söylemiş olsalardı, canlılar milyonlarca yıl içinde mutasyonlara uğrayarak birbirlerine dönüşmüş olsalardı, o zaman milyonlarca ara geçiş formu olması gerekirdi. Birbirlerine dönüşmeye çabalayan milyonlarca asimetrik, patalojik ve anormal görünümlü canlıların yaşamış olması ve bunların fosillerinin bulunması gerekirdi. Oysa milyonlarca yıllı fosillere baktığımızda canlıların en ufak bir değişlikliğe uğramadığına şahit oluyoruz. Atlar hep at, köpekler hep köpek, tavşanlar hep tavşan olarak kalmışlar, kâinatta yaşayan hiçbir canlı en ufak bir değişikliğe uğramamış. Dolayısıyla evrim hiç yaşanmamış.

Aşağıda size bildirdiğim videodan evrimcilerin ara geçiş formu yanılgısını anlatan videoyu seyredebilirsiniz:

http://video.mynet.com/erkanarkut/Evrimcilerin-ara-gecis-formu-yanilgisi/1357066

Evrimcilerin yıllardır gizledikleri 100 milyon fosil ortaya çıkarılmıştır ve görülmüştür ki, tek bir tane bile ara fosil yok! Darwinizm savunucuları bir anda Darwin'in 150 yıl önceki kehanetinin gerçekleştiğini böylece anlamışlardır. Çünkü Darwin, 150 yıl önce Türlerin Kökeni kitabında şu itirafta bulunmuştur:

Eğer gerçekten türler öbür türlerden yavaş gelişmelerle türemişse, neden sayısız ara geçiş formuna rastlamıyoruz? Neden bütün doğa bir karmaşa halinde değil de, tam olarak tanımlanmış ve yerli yerinde?

Sayısız ara geçiş formu olmalı, fakat niçin yeryüzünün sayılamayacak kadar çok katmanında gömülü olarak bulamıyoruz... Niçin her jeolojik yapı ve her tabaka böyle bağlantılarla dolu değil? Jeoloji iyi derecelendirilmiş bir süreç ortaya çıkarmamaktadır ve belki de bu benim teorime karşı ileri sürülecek en büyük itiraz olacaktır.(Charles Darwin, The Origin of Species, s. 172, 280)

Kaynak: http://evrimteorisinecevap.blogspot.com/

Erkan Arkut

erkanarkut@yahoo.com.tr

 

Bu yazı toplam 2499 defa okunmuştur
Yazar makale içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com