1. YAZARLAR

  2. Faruk ŞİMŞEK

  3. Diyarbakırspor Kayserispor'un Rakibi Değilmiş
Faruk ŞİMŞEK

Faruk ŞİMŞEK

Diyarinsesi.Org Halkla İlişkiler
Yazarın Tüm Yazıları >

Diyarbakırspor Kayserispor'un Rakibi Değilmiş

A+A-
Hafta sonu ticari işlerimden dolayı İstanbul kentindeydim. Kayserispor – Diyarbakırspor müsabakasını Kadir Has Stadyumunda takip etmek için İstanbul’da yaşanan yoğun sis’ten dolayı Pazar günü 08.45’de olan uçuşun iptal edilmesi yüzden bu müsabakayı takip edemedim.
 
Yayıncı kuruluş’tan elde ettiğim müsabakanın geniş özet görüntülerinden takımımızın çok iyi bir futbol oynamadığını söylemek herhalde yanlış olmaz. Ziya DOĞAN’ın rakip takım olan Kayserispor’u çok iyi etüt ettiği her halinden belli oluyordu. Diyarbakırspor müsabaka içinde ne yaptığını bilmeyen takım görüntüsündeydi. Hafta içinde yapmış olduğumuz haberlerde futbolcuların maddi sorunlar yüzünden kafalarının rahat olmadığını üstüne basa basa yazdık çizdik. Bunları yazdığımızda mevcut yönetim kurulu üyeleri tarafından hep eleştirildik. Ama maalesef görünen köy kılavuz istemiyor.
 
Beşiktaş, Kasımpaşa ve Eskişehirspor ile ilk devrenin son müsabakalarını oynayacaz. Bu müsabakalardan en az 4 puan alamazsak işler daha kötüye gidecek.Bazı Diyarbakırspor Yöneticileri konuşmalarında şunları ifade ediyor “ Diyarbakırspor Kayserispor’un rakibi değil ki. Şimdide ben soruyorum o zaman Manisaspor Galatasaray’ın sizlere göre rakibi değil ama Ali Sami Yen’de 1 Puan aldı.Diyarbakırspor’un rakibi kimler bizlere söylebilecekmisiniz?
  
Diyarbakırspor Yönetimi
 
Dün yerel bir tv kuruluşunda konuk olan Diyarbakırspor yöneticileri Diyarinsesi.ORG sitesinin yaptığı haberler yüzünden hukuki yollara başvuracaklarını belirttiler. Öncelikle şunu çok iyi bilmeleri gerekir. Kayserispor müsabakasından sonra şahsıma açılan telefonda yapılan tehditlerin açılacak olan dava’da alehinize kanıt olarak sunulacaktır. Diyarinsesi.ORG haber sitesi hiçbir zaman baskılara boyun eğmedi eğmeyecekte.Şimdi varsa elinizde belgeler çıkarın konuşalım diyorlar, siz hakim veya savcımısınız? Hukuki süreç başladığında belgelerimizi mahkeme makamında teslim edeceğiz. Sizlere vereceğimiz hiçbir belge yok.Yerli futbolcular kazan kaldırdı diye haber yaptık. Diyarbakırspor Yönetim Kurulu yok öyle bir şey futbolcuların maddi sorunu yok dediler. Her konuşmanızda böbürlene böbürlene telafuz ettiğiniz bir söz var. Biz bu takımı 1 futbolcu ile aldık şuan 31 futbolcumuz var dediniz. O zaman bu futbolcuların alacaklarını ödeyin. Önce basın mensuplarını sindirmeye çalıştınız şimdi de futbolcularımı sindirmeye çalışıyorsunuz.

Ayrıca iddalara göre Diyarbakırspor Klübü sözleşmeli futbolcuları olan Şener AŞKAROĞLU, Tolga DOĞANTEZ ve bir kaç futbolcuların TFF'ye başvurup alacaklarını tahsil yoluna gittiklerini öğrendim.

Andreas MENDOZA kadro dışı diye bir haber daha yaptık. Bu haberin kaynağı şahsımdır ve konu ile Ziya DOĞAN ile bir telefon görüşmesi yaptım. Mendoza’nın Kayserispor müsabakasının kadrosuna almadığını belirtti. Mendoza’nın antremanlarda göstermiş olduğu lakayit ve isteksiz hareketlerinden dolayı kadro dışı bıraktım dedi. Klübümüzün resmi web sitesinden de haber ile ilgili farklı demeçler verildi. Önce Ziya DOĞAN’a bir sorun Diyarinsesi.ORG sitesinden bu konu hakkında kiminle görüştünüz ve neler söylediniz.Diyarbakırspor Klübü eski başkanlarından olan ve bu takımı geçen sezon şampiyon olmasından büyük rolü olan Abdurrahman YAKUT ile yemek yememiz niçin sizi rahatsız etti.Bu hafta Süper Lig’ten ihraç edilen Ankaraspor A.Ş ile oynamamız gereken müsabakayı 3 puan ile kapatmamız çok iyi oldu.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT