1. YAZARLAR

  2. Recep ESER

  3. Derneğimizin Spor Okulu Etkinlikleri
Recep ESER

Recep ESER

Yazarın Tüm Yazıları >

Derneğimizin Spor Okulu Etkinlikleri

A+A-

DERNEĞİMİZİN SPOR OKULU VE ETKİNLİKLERİ

Dostlarımız ve gerçek basketbol aşıkları Güneydoğu Anadolu Bölgesi Tüm Basketbol Adamları ve Sporsuları Derneğimize yoğun ilgi gösteriyorlar. Çoğu bire bir bizi, mail atıp yada sosyal paylaşım sitemizden bizlere ulaşıp çalışmalarımız hakkında bilgiler alıyor ve memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Bizler de neler yapabiliriz diye soruyorlar. Buda bizleri daha çok mutlu ediyor.

            Daha önceki dernek ile ilgili yazılarımda spor okulu çalışmalarımdan bahsetmiştim. Çalışmalarımız hala devam ediyor. Spor okulumuz kayıt almaya başlamıştır. Özellikle okul dershane ve ev arasına sıkışmış çocuklarımızı spor okulumuza bekliyoruz. Çocuklarımız derslerinden kalan zamanlarında evde yada bilgisayar başında zaman geçireceklerine gelip hem basketbolu öğrenecek hem de sosyal faaliyetlerde bulunup yeni arkadaşlar edinecek ve yaşantılarının geri kalan zamanlarını daha hareketli ve daha sağlıklı geçireceklerdir. Yalnız bunlar değil tabiî ki de.

-          Profesyonel ve akademik bir eğitim alacaklar.

-          Yaz kış kamp organizasyonları olacak.

-          Ders kontrol sistemi.

-           Kişisel bakım kontrol ve takip sistemi.

-          Kişiye özel beslenme programları.

-          Ünlü basketbolcular ve antrenörlerle tanışma fırsatları.

-          Üst düzey basketbol maçlarını izleme imkanları.

-          İl içinde ve il dışında yapılacak olan basketbolcu seçmelerine katılma fırsatları.

-          İnternet sayfamızda ve sosyal paylaşım sayfamızda çocuklarımızın görüntü ve resimleri olacak. Çocuklarımız buradan kendilerini izleme fırsatı olacak.

-          Velilerimiz içinde sosyal etkinliklerimiz olacak.

Ve daha birçok etkinlik ve programlar spor okulumuza kayıt yaptıran öğrencilerimizin olacak.

Bununla birlikte maddi durumu iyi olmayan ve kendine bu konuda güvenen tüm çocuklarımızı kurslarımıza bekliyoruz.

Diğer bir etkinliğimiz topladığımız mavi kapaklar ile engelli dostlarımıza tekerlekli sandalye alıp dağıtıyoruz ve onların yaşamlarına bir nebzede olsun katkıda bulunuyoruz. Bu konu açılmışken mavi kapak topluyoruz. Sizlerden de bu konuda destek bekliyoruz. Topladığınız mavi kapakları bize ulaştırın. Yada haber verin bizler gelip alalım.

Yeni bir etkinliğimiz kitap toplama kampanyası. Okuduğumuz eski yada yeni kitaplarımız rafta kalmasın istiyoruz. Onları toplayıp ihtiyacı olan köy okullarına gönderiyoruz. Elinizdeki kitapları bizlere ulaştırın yada mavi kapaklar gibi gelip alalım.

Bu ve bunun gibi birçok faaliyetlerimiz olacak. Bu faaliyetlere katılan çocuklarımız yardımlaşma ve dayanışma duyguları gelişecek ve topluma daha faydalı bireyler haline gelecekler. En önemlisi insanlara yardım etmenin, faydalı olmanın ve insanları mutlu etmenin mutluluğunu yaşayacaklar.  

Bize ulaşmak isteyenler;  

gabbasder@hotmail.com.trmail adresinden ulaşabilirler.

Herkese mutlu günler hayırlı yıllar dilerim...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT