25 Ekim 2016 Salı
 • Diyarbakır23 °C
 • İstanbul16 °C
 • Ankara16 °C
 • Antalya29 °C
 • İzmir22 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  125,748
  %0.43
 • Dolar
  3,0815
  %-0.08
 • Euro
  3,3468
  %-0.23
Celal GÜNEY


Çetin Sümer Battıkça batıyorsun?

24 Kasım 2009 Salı 19:01

Çetin Sümer  yine sahnede. Bu kez ise direkt suçlu gösterilen yer Diyarinsesi.Org.

Bu zatı muhtereme sormak lazım, bugüne kadar yaptığın tek bir olumlu  icraatını göster, ya da üstüne oturduğun o koltuğa yakışır tek bir cümle söyle, seni başımızın üstüne alalım.

Allah aşkına suçlamadığınız tek bir yer kalmadı, taraftar dediniz, emniyet dediniz, valilik dediniz, eski yönetimler, belediyeler, Federasyon, hakemler ve son olarak basın, başka yok mu?.

Peki Allah aşkına sizin hiç bir suçunuz yok mu?.Özrü kabahatinden büyük misali bugüne kadar suçlamadıkları tek bir kurum, tek bir kişi kalmadı, şimdi sıra bize geldi. Bir internet sayfası ile kendini basın sananlar diye cümleye başlamış ve arkasından, benim tek bir şirketim bile yok ki diyor. Peki senin bir şirketin yok ta nasıl oluyor da bu koca kulübe başkanlık yapıyorsun. Basit bir işletmesi bile olmayan, birinin bugün ortaya çıkıp bunu basına açıklayabiliyorsa, demek ki sen bu işin parasız, pulsuz yapılabileceğini mi sandın, yoksa amcalarından herhangi bir  teminat mı aldın?  bunları da açıklasana.

Ayrıca şu kadar para verdim diyorsun, öncelikle şunu sormak lazım, Allah aşkına bu kulüp için, sen cebinden kaç para ortaya koydun? bunu gerçekten merak ediyorum.

Ayrıca bir şirketi dahi olmayan biri  bu paraları nerden getirdi, yoksa senin bilmediğimiz bir darphanen mi var?.

Yine sana bir soru, bu kulüp için koymuş olduğun herhangi bir temlik var mı?

Sen geç bunları geç. Boş konuşuyor, yine gündem saptırıyorsunuz, bunu anlamayacak kadar bizi salak mı sanıyorsun.. 

Hiç bir icraatınız yok, battıkça batıyorsunuz, bunu sende biliyorsun bende.

Kimsenin kimseyi kandırmaya hakkı yok. Bu site, sen başa gelirkende, geçen yılda, ondan önceki yılda burdaydı.

Bakıyorumda çabuk unutmuşsun, "Şu Televizyona çıkacam, acaba ne söylesem".  Şöyle bir şey gene yumurtladım, acaba bunu nasıl temizleyecem. Bunları  ne çabuk unuttun. Ayrıca defalarca şimdi burda yazmaya bile utandığım ettiğin yeminleri "BU KULÜBÜ ÇEKTİMMM" . diye  söylediklerini,  ne çabuk unuttun.

Fenerbahçe maçında, önce taraftar dedin, sonra emniyet, işi en son götürdün İrlandalılara bağladın.  Ne ilginçtir ki ortaya çıkıpta, bu işte asıl suçlular "Benim  yönetim kurulumda yer alan Güvenlik Şirketidir" diiyemedin, bunlar hiç mi aklına gelmemiş.  Yine Fener maçından sonra, Güvenlik Şirketinin iş akdini fesh ettim, diyen ve bunu kamuoyuna açıklayan benmiydim.

Peki sana sormak lazım sahi bu stadın güvenlik şirketi halen kimde, çıkıp bunu da kamuoyuna açıklasana.

Sorulacak o kadar çok soru var ki, sahi bu saha içi reklam şirketi kimin, bunları da kamuoyuna açıklayında biz de bilelim.

Bursa maçından sonra, iftiharla sıktığın o elleri, halkına ve taraftarına  rağmen, daha 24 saat geçmeden nefes nefese koşturarak, bu takımla alay edenlerin yanında sırıtırak verdiğin o pozları ne çabuk unuttun.

Bırak bari konuşma, konuştukça batmaya devam ediyorsun. Bunca rezalete rağmen, halen oralarda oturmaya sadece pişkinlik denir..

Diyarinsesi.org sitesinde yazı yazan  hemen herkese hakaret etmiş durumdasın. Hadi onu da geç bu siteye giren yüzbinlere, hakaret etmiş durumdasın. Unutma ki senin basın yerine koymadığın bu sitede yazı yazan 4 tane Genel yayın yönetmeni, 30'a yakın seçkin yazar kadrosu var.

Tabi bunların hepsi yalan yanlış yazıyor, bir tek sen doğrusun.

Bir şey biliyorsan konuş alim sansınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar..

Senin yerinde olsam, 1 dakika bile o koltukta oturmaz, derhal o kulübü terkederdim.  

Bu yazı toplam 2616 defa okunmuştur
Yazar makale içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com