1. YAZARLAR

  2. Recep ESER

  3. Büyük Aslanlar Küçük Aslanlar
Recep ESER

Recep ESER

Yazarın Tüm Yazıları >

Büyük Aslanlar Küçük Aslanlar

A+A-

Aslan demiştim bu çocuklar için sağ olsunlar beni yanıltmadılar ve aslan olduklarını Kuşadası Gençliği yenip ilk onikiye kalarak herkese ispatladılar. Zaten yanılmayacağımı biliyordum bu takımın tüm fertlerini çok iyi tanıyorum. Bu çocuklar Diyarbakır'ın bir parçası olduğunu bir kez daha herkese gösterdiler. Tüm Diyarbakır gibi bende onlarla gurur duyuyorum. Bu arada Kuşadası takımı idarecileri burada çok iyi ağırlandıklarını belirterek ayrıldılar. Diyarbakır'da orda çok iyi ağırlanmıştı. Her iki takımın idarecilerin bu örnek davranışlarından dolayı tebrik ediyorum.

Şimdi rakip Adana Spor. Zorlu bir rakip. Bundan sonra zor olmayan takım kaldı mı? İlk Maç 21/04/2012 Cumartesi günü saat 13:00'da Diyarbakır Ziya Gökalp Spor Salonunda. Herkesin haberi olsun. Bu takım benim gözümde değil 2. lige 1. lige çıkmıştır. İstemeyenlere de çok güzel bir cevap vermiştir. İnşallah Adana maçları da güzel geçer ve aslanlar bu engeli de aşar. Unutmayın çocuklar tüm Diyarbakır hatta tüm Doğu, tüm Güneydoğu sizlerle

Büyük aslanlardan bahsettik sırada küçük aslanlar var. Yine Diyarbakır'ı küçük erkeklerde temsil eden Dicle Kolejli Anadolu Şampiyonasına katılmak üzere Isparta'ya giderken küçük kızlardaki temsilcilerimiz Bağlar Belediyesi Spor Kulübü ile Namık Kemal İlk Öğretim Okulu Spor Kulüpleri ise Anadolu Şampiyonası için Nevşehir iline gittiler. Çarşamba günü başlayacak olan maçlar belikli çok güzel geçecek. Bu üç takımımızda Diyarbakır'ı şampiyonalarda en iyi şekilde temsil edecekler ondan da hiçbir şüphemiz yok. Üç takımımıza başarılar diliyor küçük aslanlarımızı Diyarbakır adına kucaklıyorum.

Geçen hafta içinde Çanakkale'de yapılan Yıldız erkekler Anadolu Şampiyonasında ilimizi temsil eden Dicle Kolejli turnuvayı 4. tamamladı. Her ne kadar Türkiye Finallerine kalamadıysa bile takımımızın pivotu Demhat BADEMKIRAN turnuvanın en iyi pivotu seçilmesi bizleri mutlu etti.

Öyle umuyorum ki daha nice mutlu haberleri buradan sizlerle paylaşacağız. Cumartesi günü herkesi Ziya Gökalp Spor Salonuna beklerken bir başka yazıda buluşmak üzere herkese mutlu günler dilerim.   
 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT