24 Ekim 2016 Pazartesi
 • Diyarbakır19 °C
 • İstanbul16 °C
 • Ankara11 °C
 • Antalya22 °C
 • İzmir19 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  125,249
  %-0.19
 • Dolar
  3,0841
  %-0.11
 • Euro
  3,3545
  %-0.09
Eyyüp ARAS


Bu Diyarin Sesi

26 Ağustos 2008 08:45
Sevgili hemşerilerimiz, gördüğünüz üzere sayfamız yepyeni bir oluşumla hizmetinize sunulmuş bulunmaktadır.
Doyumsuz içeriklerle dolu yurtiçi ve yurtdışı, güncel haberlerden magazine, spordan siyasete, ekonomiden sinemaya, müzikten insan kaynaklarına kısacası aramak isteyip de ulaşamadığınız tüm bilgiler ve konular ile her türlü haber kaynağının yer aldığı eğlenceli, heyecanlı, dopdolu bir site var artık karşınızda, üstelik tüm haber kaynakları her gün güncelleştirilerek daima en iyisi için sizlere servis edilmek suretiyle yenilenip, en hızlı bir şekilde paylaşıma açılarak en doğru haberi, siz saygıdeğer ziyaretçilerimizin istifadesine sunuyor, günübirlik olaylardan zahmetsizce haberdar olabiliyorsunuz artık. Bir tıkla her şeyi görebiliyorsunuz, çağdaş ve dinamik olarak dizayn edilen sitenizde isteğiniz doğrultusunda sayfanız hemen anlık olarak önünüzde hem de hızlı ve pratik bir şekilde TIKLAYIN GÖRÜN hayran kalacaksınız.
Geçmişten günümüze gelene kadar bir çok badireler atlatıldı, büyük zorluklar ve sıkıntılar çekildi zahmetler bir bir aşıldı. Fakat, sizlere hizmet yolunda engeller çıkmadı da değil hani. Bu engellere aldırış etmeden maddi manevi her türlü güçlükler çekildi, yılmadan yorulmadan. Çünkü bizlerin de dünyadan neler olup bittiğini an be an bilmeye ve en iyi haberi almaya ardından da duyurmaya hakkımız var insanımıza hizmet aşkı var.
Sitemiz editörlerince yapılan bu onurlu hizmeti sizlere taşımak ve yazmak da her ne hikmetse bana kısmet oldu, haydi hayırlısı diyelim. Aslında; her meslekte olduğu gibi, bir tür hizmete imza atanlar daima kendilerini arka plana atar ve sessiz sedasız olayı akışına bırakır, yaptıkları eserin tüm çalışanların emeği diye lanse ederler, yani bu bir ekip işidir deyip durumu geçiştirirler. Aynen şimdi konusunu işleyeceğimiz hizmetin perde arkasındakiler gibi. Velhasıl top bizde kaldığına göre bizde yüreğimizden kopanı döküyoruz ve gerçek anlamda işin nasıl geliştiği konusunda da sizlere bütün benliğimle aktarıyorum. İsimleri geçecek arkadaşlarım beni affetsinler, çünkü onlardan habersiz yazdım ve belki de hoşnut olmayacaklar durum itibariyle. Neyse biz konumuza dönelim. Diyarbakır haberleri ve Diyarbakırsporumuz hakkında gelişen olayları gün be gün sizlerle paylaşmak adına Diyarinsesi org. ile başlayan hizmet serüveni, ister il içi olsun ister il dışındaki sevenlerimiz olsun siz değerli insanlarımız sayesinde artarak ziyaret edilmeye başlanmış, Diyarbakır denince akla ilk gelen site olarak kısa zamanda bir çok kesimin övgüsüne mazhar olmuş ve güvenilir bir site olarak belleklere kazınmıştır. Tabi sitemizin buralara gelmesinde yine siz sevgili ziyaretçilerimizin de büyük çabası ve gayreti de unutmamak gerek alınan övgüler sizlerin yansımasıdır. Bu çerçevede hep birlikte en iyiye doğru çalışmak bizim kaçınılmaz görevlerimiz ile gerçeklerimizdendir.
 Bugün gelinen nokta gelişmiş haber sayfasıyla yepyeni, dopdolu bir içerikle donatılmış tamamıyla her türden haber kaynaklı bir internet sitesi hizmete girmiştir. Bu sayfanın oluşumunda Celal GÜNEY ile İsmail AYBAL Bey’lerin büyük emek ve katkıları unutulmaz boyuttadır. Celal Bey Diyarbakırlı olup, işi gereği İstanbul’da ikamet etmektedir. Memleketinden çok uzaklarda olmasına rağmen özlemini ve hasretini Diyarbakır ve Diyarbakırlılar için durmadan çalışmakla geçiriyor hiç olmazsa sanal alemde sıla özlemini dindirmeye uğraş veriyor. Bir Diyarbakırlıya da bu yakışır zaten gerçi bu zamanda böyle insanlar yok denecek kadar azdır tabi ki bulabilene. Bu Diyarbakır sevdalısı büyüğümüz ve kardeşimiz Celal Bey sitenin halkın ihtiyacına cevap olabilecek nitelikte kaliteli olması ve hizmetin en iyisinin verilebilmesi için maddi ve manevi hiçbir zorluktan çekinmemekte elinden gelen tüm gayretleri sarf ettiğini sizlerin de bilmesini isterim. Bu vesileyle herhangi bir maddi imkan ve olanaktan yoksun olarak tamamıyla memleket sevgisi ve hizmet adına çalışmalarını sürdüren sitenin gerçek emekçileri olan Celal Bey ve İsmail Beye de hakkını teslim etmek onlara teşekkür etmek lazım. Çünkü, bu sarf edilen gayret karşılığında ismi geçen değerli hemşerilerimiz ile sitedeki yazarların tümünün hiç ama, hiçbir maddi beklentileri bulunmamaktadır.
Bu durumu da böylece izah ettikten sonra gelelim işin maddiyat kısmına. Bilindiği üzere bu işler finanse edilerek gerçekleştirilmektedir. Sitenin herhangi bir sponsoru veya finansmanı bulunmamaktadır. Şimdiye kadar Celal GÜNEY ile İsmail AYBAL Bey’lerin büyük katkı ve emeğiyle buralara gelindiğini belirtmiştik. İmkan ve olanaklar doğrultusunda site bugünkü hale getirilmiş, fakat daha kat edilecek çok yol olduğu da muhakkaktır. Bu nedenle; sitemiz reklam almayı amaçlamaktadır. Değerli esnaf ve işyeri sahipleri olan hemşerilerimize özellikle duyurulur, onlar da reklam vermek suretiyle en azından hem kendi kazançları, hem memleketlerine olan bağlılıklarını göstermek, hem de şehrin hizmetine ön ayak olmaları bakımından iştirakleri gerekmektedir.
Bu memlekete hizmet etmek en kutsal görevlerimizden biridir unutmayalım unutturmayalım. Her şey DİYARBAKIR ve DİYARBAKIRLILAR için.
Selam ve Dua ile.  26/08/2008        
Bu yazı toplam 10721 defa okunmuştur
Yazar makale içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com