1. YAZARLAR

  2. Ramazan TUGAY

  3. Birlik olma zamanı!
Ramazan TUGAY

Ramazan TUGAY

Spor Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

Birlik olma zamanı!

A+A-
ARTIK TEK UMUT PLAYOFF
 
Diyarbakırspor sezona şampiyonluk parolasıyla başlamıştı, ancak maalesef bazı yanlışlar yüzünden şampiyonluk kaçtı. Ama fazla bu konulara girmek istemiyorum çünkü artık tek bir hedefimiz var o'da Diyarbakırspor'un Playoff'ta Şampiyon olmasıdır.
 
Allah aşkına soruyorum sizlere 
bu takımı yaşatmak adına ne yaptınız ve sizler 
sıcak yatağınızda yatarken, Diyarbakırspor' yok olması beklerken, Diyarbakırspor'u yürekten sevenler, bu ismi yaşatmak için gece gündüz demeden mücadele verdiler. Peki sizler ne emek verdiniz, sizler ancak facebook sayfalarında boy gösterdiniz, bunun dışında ne yaptınız. Bakın tüm bunlara rağmen, bir çağrı yapıyorum, şimdi birlik olma zamanı, şimdi kenetlenme zamanı buyrun gelin hep beraber birlik olalım. 
 
HERŞEYI BİR KENARA BIRAKALIM
 
Diyarbakırspor'u Playoff'ta 
Şampiyon yapmamız için ciddi bir şekilde hazırlamamız lazım, bu nedenle bu kentin komple bu takıma sahip çıkması gerekmektedir. Öyle facebook sayfalarında yazıp çizmekle, atıp tutmakla bu işler olmaz veya kahve köşelerinde değil eğer bu takımı gerçekten seviyorsanız gelin o zaman hep birlikte elimizi taşın altına sokalım.
 
ARTIK KENETLENME ZAMANI
 
Diyarbakırspor için kenetlenelim
Artık tek hedefimiz var, o da her ne olursa olsun Diyarbakırspor'un menfaatleri için kenetlenmeliyiz. Küskünlükleri, dargınlıkları, hesap kitabı herkes bir tarafa koysun, küskün olabilirsiniz dargın veya kırgın olabilirsiniz ama ne olusa olsun bunların tümünü bir kenara bırakıp ve verilen bunca emeklerin boşa gitmemesi için, bu saatten sonra Diyarbakırspor'un play'off ta oynayacağı maçlarda yanlız bırakmayalım ve 
bu zor süreçte Diyarbakırspor'un yanıda olmalıyız ama bu 
Sadece taraftarlarıyla değil, bu ilin Valisi, Belediye Başkanları, Milletvekilleri,  S.t.k'ları, ticaret odaları, ve basını ile  kısaca herkesin destek olması lazım.
Bugün küskünlük dargınlık değil, destek olma günüdür. 
 
Belki ligimiz küçük olabilir ama bizim ismimiz büyüktür. Bakın önemli olan
bu zor günde bu takıma sahip çıkmanızdır, bugün sahip çıkmasanız hangi gün sahip çıkacaksınız.
 
vallahi çok merak ediyorum acaba bir gün Diyarbakırspor'daha iyi yerlere geldiğinde acaba sizler hangi yüzle gelip Diyarbakırspor' maçını şeref türbininde izleyebilirsiniz hiç kusura bakmayın o günde bizlerde sizleri istemeyecegiz bunu böyle bilin.
 
Ve birkez daha çağırda bulunmak istiyorum gelin
Şimdi Diyarbakırspor'a sahip çıkma zamanıdır destek zamanı,
birlik zamanıdır.
 
İNŞALLAH BU KEZ PLAYOFF'TA
YÜZÜMÜZ GÜLECEK
 
Diyarbakırspor bugüne kadar oynadığı 
4. Playoff final maçında ne yazıkki 
hiç yüzümüz gülmedi. 
Playoff finalinde oynadığımız takımlara karşı malesef boyunu bükük ayrıldık Inşallah bu kez şeytanın bacağını kırıp, o iki maçı kazanıp Allah'ın iznile yüzümüz gülecek.
 
YETİM HAKI YİYENLERE 
ALLAH BIRAKMASIN
 
Allah aşkına soruyorum sizlere Diyarbakırspor'un kanını emen, bağırsaklarına kadar çekenleri ve tüyü bitmemiş yetim hakkı yiyenler ve bu durumlara düşüren bazı başkanlar yöneticiler sizler Diyarbakırspor'a ne verdiniz ve neler aldınız, götürdünüz
 
Bunun hesabını da bence sizler yapın inanki hiç bir şey vermediniz tam aksine Diyarbakırspor sayesinde kariyer yaptınız açamayacağınız kapıları açtınız, ihaleleri götürdünüz, 1 verip 1 milyon yazdınız. 
Bu hesap sadece bu dünyada değil, bunun bir de arkası varki onunda ateşi çok daha sert esecek. Ve bundan emin olunki
Kul unutsa bile Allahü tahala hiç bir zaman unutmaz..
 
Buda yetmemiş gibi bazı kulüp çalışanları Diyarbakırspor kulüp binasını talan etmeleri ve kulübün demir baş eşyalarını gizlide götürüp satılar bunları yaparken hiçmi vijdanınız sızlamadı ve hiçmi Allah'tan korkmadınız ama her ne olursa olsun kim ihanet etmise asla ve asla bizler bu işin peşinin bırakmayacağız Diyarbakırspor taraftaları bundan emin olunsunlar çünkü bizler bu yola hem başımızı koyduk hemde güvdemizi koyduk .
 
Diyarbakırspor'un demirbaşları, kulüp otobüsü, arsası, isim meselesi bu konularla ilgili çok büyük kumpaslar kurulmuş. Konu yargıya gittiği için şimdilik susmayı tercih ediyorum. Ama sadece şu kadarını söyleyeyim, olay artık hukukta o kadar çok kişinin canı yanacak ki ağzınız açık kalacak. Çünkü herşey ama herşey tek tek ortaya çıkıyor. O arsaya göz dikenlerin gözleri çıksın diyorum....
 
SAYGILARIMLA 
RAMAZAN TUGAY
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT