1. YAZARLAR

  2. Ramazan TUGAY

  3. Allahıma şükürler olsun...
Ramazan TUGAY

Ramazan TUGAY

Spor Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

Allahıma şükürler olsun...

A+A-
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN
 
Diyarbakır Selahaddin Eyyübi Devlet Hastanesi'nde Uz.Dr. Ferit Akıl 
tarafından yapılan Boğaz yolları ameliyatım çok şükür başarılı geçti. Fakat uyandırma esnasında  ilk önce nefesim kesildi ve bir anda durumumun kötüleşmesi sonucu, tabiri caizse yaşamla  ve ölüm arasında gidip geldim. 
 
Başta değerli hocamız Dr.  Ferit Akıl olmak üzere  Anestezi doktorları Erhan Gökçek, Ümit Eşbak,  Köksal Dalkılıç, ve Nihal Başak tarafından bana  müdahale edilip göstermiş oldukları yoğun çabaları sonucu yeniden hayata döndürüldüm. Hayati tehlikeyi atlatıktan sonra Kardiyoloji uzmanı Dr. Kerem Özbek tarafında  muayene edildim. Kalbimle ilgili bir sıkıntı varmı diye gerekli tüm tektiklerimi yaptı.
 
 
Kbb.Uz.Dr. Ferit Akıl
Enestezi doktorları
Uz.Dr. Erhan Gökçek
Uz.Dr. Ümit Eşbak
Uz.Dr. Köksal Dalkılıç
Uz.Dr. Nihal Başak
Ve Kardiyoloji Uz.Dr. Kerem Özbek'e Göstermiş oldukları bu yoğun  çabalarından ötürü hepsine çok teşekkür ederim.
 
Ayrıca
Ameliyathane personellerine
Yoğun bakım personelerine
Kbb servisinde yatığım içinde bana göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı  başta hemşireler olmak üzere tüm personelerede ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 
 
Rahatsızlık haberimi yapan Diyarınsesi ailesine, ameliyat sonrası bizzat ziyaretime gelen, beni yalnız bırakmayan dost ve arkadaşlarıma, Diyarbakırspor Kulübü yönetimine,  kent dışında olupta defalarca arayan gerçek dostlarıma, cep telefonuma atılan 100 lerce sms lere, sosyal medyada beni tanıyan, tanımayanların hakkımda yazdıkları o güzel övgü dolu mesajları beni çok duygulandırdı. Bir an gözlerimden yaşların boşaldığını gördüm. Diyarbakırspor'un ne kadar büyük bir aile olduğunu bir kez daha anladım. Hepinize gönül dolusu teşekkürlerimi yolluyorum. İyi ki varsınız...
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT