1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Zorunlu su kesintisi uyarısı
Zorunlu su kesintisi uyarısı

Zorunlu su kesintisi uyarısı

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü (DİSKİ), 23-24 Nisan tarihleri arasında Şanlıurfa Yolu 1.kilometredeki vanada meydana gelen bir arıza nedeniyle bazı mahallelere su verilemeyeceğini duyurdu.

A+A-

Diyarbakır - Şanlıurfa Yolu 1. kilometredeki bir noktada 800 milimetrelik vanada meydana gelen bir arıza nedeniyle yarından itibaren Diyarbakır'da 24 saat süreyle bazı mahallelere su verilemeyecek.

DİSKİ Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada vanada meydana gelen arızanın onarımının sağlıklı bir şekilde yürüyebilmesi için su kesintisi uygulanacak. Açıklamaya göre 24 saat süreyle su verilemeyecek mahalleler şunlar; Mevlana Halid Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi, 5 Nisan Mahallesi ve Selahattin Eyyubi Mahallesi. Bu mahallelerde yarın sabah saat 05.00'de başlayacak su kesintisi, çarşamba günü sabah saat 05.00'e kadar devam edecek. DİSKİ Genel Müdürlüğü yetkilileri onarımın büyük bir hızla yapılmaya çalışıldığını ifade ederek, vatandaşların mağdur olmaması için önlem almaları gerektiğini belirtildi.

HABERE YORUM KAT