1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ziraat Türkiye Kupası haftanın programı
Ziraat Türkiye Kupası haftanın programı

Ziraat Türkiye Kupası haftanın programı

Ziraat Türkiye Kupası Grup Eleme 3. hafta maçları 9, 10 ve 11 Ocak'ta; Spor Toto 3. Lig 20. hafta maçları 10 ve 23 Ocak tarihlerinde oynanacak.

A+A-


DİYARBAKIR -Ziraat Türkiye Kupası Grup Eleme 3. hafta maçları 9, 10 ve 11 Ocak'ta; Spor Toto 3. Lig 20. hafta maçları 10 ve 23 Ocak tarihlerinde oynanacak. 

 

 

 

Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması -  Grup A -  Grup Eleme  3 . Hafta

Tarih    Stat    Ev Sahibi Takım    Skor    Misafir Takım    Hakemler    Gözlemci ve Temsilciler
10.01.2016
15:00    BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
Detaylar
BANDIRMASPOR
(H) YİĞİT ARSLAN 
(Y) ULAŞ AKSOY 
(Y) KORAY CAN KARADEDELİ 
(D) HAKAN ÜLKER 
(G) MUZAFFER SATICI 
(T) YUSUF ÇELİK 
(T) MURAT KARAMAN 
11.01.2016
16:00    ŞANLIURFA GAP ARENA
ŞANLIURFASPOR
-
Detaylar
AMED SPORTİF FAALİYETLER
(H) MURAT TÜRKOĞLU 
(Y) ERHAN GÜNDOĞDU 
(Y) GENCEHAN ŞAHNAR 
(D) CİHAT ÇELİKDAĞ 
(G) AYKUT GÜMÜLÜ 
(T) ALİ ATASEVER 
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL 

Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması -  Grup B -  Grup Eleme  3 . Hafta

Tarih    Stat    Ev Sahibi Takım    Skor    Misafir Takım    Hakemler    Gözlemci ve Temsilciler
10.01.2016
19:00    BALIKESİR ATATÜRK
BURSASPOR
-
Detaylar
BOLUSPOR
(H) EMRE ALTUN 
(Y) İLYAS EMEKTAR 
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR 
(D) YAKUP BAKIR 
(G) YAŞAR FİLİZ 
(T) ZEKİ UZUN 
(T) MEHMET SUAT EKİCİ 
11.01.2016
13:30    ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
-
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR
(H) HASBİ DEDE 
(Y) MEHMET KISAL 
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA 
(D) ALPASLAN ŞEN 
(G) AYHAN GÖKSUN 
(T) SÜLEYMAN ARKAN 
(T) GÖKHAN ÖZSAVAŞ 

Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması -  Grup C -  Grup Eleme  3 . Hafta

Tarih    Stat    Ev Sahibi Takım    Skor    Misafir Takım    Hakemler    Gözlemci ve Temsilciler
10.01.2016
13:00    SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
SİVAS BELEDİYE SPOR
-
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR
(H) BİLAL EMEKTAR 
(Y) OSMAN KOZAN 
(Y) MAHMUT GÜLLE 
(D) BURAK OLCAR 
(G) İKRAM ÖZLÜK 
(T) BİRKAN ÇALIŞKAN 
(T) OSMAN KAYAALP 
10.01.2016
18:30    HÜSEYİN AVNİ AKER
1461 TRABZON
-
Detaylar
BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) HALİL UMUT MELER 
(Y) KAMİL ÇETİN 
(Y) GÖKMEN BALTACI 
(D) VELİ KARAKAYA 
(G) ARİF KESERCİ 
(T) CENK ALTUN 
(T) BÜLENT KANTAR 

Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması -  Grup D -  Grup Eleme  3 . Hafta

Tarih    Stat    Ev Sahibi Takım    Skor    Misafir Takım    Hakemler    Gözlemci ve Temsilciler
09.01.2016 
16:00    YENİ BUCA STADI
BUCASPOR
-
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU
(H) ÇAĞDAŞ ALTAY 
(Y) CANDAŞ ELBİL 
(Y) SONER AKGÜN 
(D) İBRAHİM HALİL İLERİ 
(G) AHMET BÜYÜKAŞICI 
(T) CEM ARİF ÇETİN 
(T) GÜLHAN ÖZKAN 
10.01.2016 
17:00    YENİ RİZE ŞEHİR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
Detaylar
AYDINSPOR 1923
(H) OKTAY TAŞ 
(Y) SONER MARAŞ 
(Y) BİLAL GÖLEN 
(D) HASAN HÜSEYİN YILDIRIM 
(G) KEMAL ÇAKMAK 
(T) FAZLI AKGÜN 
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU 

Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması -  Grup E -  Grup Eleme  3 . Hafta

Tarih    Stat    Ev Sahibi Takım    Skor    Misafir Takım    Hakemler    Gözlemci ve Temsilciler
09.01.2016
17:00    MANİSA 19 MAYIS
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
-
Detaylar
KASTAMONUSPOR 1966
(H) ALİ KARATUTLU 
(Y) SAMET ÇİÇEK 
(Y) ADEM ŞAHAN 
(D) BURAK CEM TAHİROĞLU 
(G) AHMET ŞAHİN 
(T) AHMET SERT 
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ 
09.01.2016
18:45    ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA
GALATASARAY A.Ş.
-
Detaylar
KARŞIYAKA
(H) SARPER BARIŞ SAKA 
(Y) SERDAR AKÇER 
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK 
(D) ALPER ORAN 
(G) NURETTİN DEMİR 
(T) ALTAN KUTUCU 
(T) AKIN KILAVUZ 

Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması -  Grup F -  Grup Eleme  3 . Hafta

Tarih    Stat    Ev Sahibi Takım    Skor    Misafir Takım    Hakemler    Gözlemci ve Temsilciler
09.01.2016 
12:00    NAZİLLİ İLÇE
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
-
Detaylar
GAZİANTEPSPOR
(H) VOLKAN BAYARSLAN 
(Y) SALİM ŞANLIER 
(Y) HABİP TİRYAKİ 
(D) EMRE KOSİF 
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ 
(T) EROL ÖZBULUT 
(T) ŞEVKET KARAYİĞİT 
09.01.2016 
20:45    HÜSEYİN AVNİ AKER
TRABZONSPOR A.Ş.
-
Detaylar
ADANASPOR A.Ş.
(H) KORAY GENÇERLER 
(Y) CUMHUR ALTAY 
(Y) BARAN ERASLAN 
(D) EMRE ABAR 
(G) HİLMİ GÜLTEKİN 
(T) HAKKI ÖZGENEL 
(T) HALİT UĞURLU 

Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması -  Grup G -  Grup Eleme  3 . Hafta

Tarih    Stat    Ev Sahibi Takım    Skor    Misafir Takım    Hakemler    Gözlemci ve Temsilciler
09.01.2016
13:00    ETİMESGUT BELEDİYE KEMAL ATATÜRK STADI
ETİMESGUT BLD. SPOR
-
Detaylar
KAYSERİSPOR
(H) ADEM ELGÖRMÜŞ 
(Y) ÖZCAN ÇİÇEK 
(Y) RAMAZAN ONAT 
(D) YAVUZ ÇETİN 
(G) ZAFER KORKMAZ 
(T) MURAT ŞANLI 
(T) ALAATTİN ÖZCAN 
09.01.2016
14:00    İNEGÖL İLÇE STADI
İNEGÖLSPOR
-
Detaylar
TORKU KONYASPOR
(H) SERKAN ERGÜN 
(Y) OKTAY ÖNGE 
(Y) ŞENOL BEKTAŞ 
(D) SERDAR AKKOÇOĞLU 
(G) HÜSEYİN ALTINAY 
(T) AHMET HAMDİ USTA 
(T) SUAT ÖZTİN 

Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması -  Grup H -  Grup Eleme  3 . Hafta

Tarih    Stat    Ev Sahibi Takım    Skor    Misafir Takım    Hakemler    Gözlemci ve Temsilciler
10.01.2016 
20:45    GİRESUN ATATÜRK
GİRESUNSPOR
-
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş.
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU 
(Y) SERKAN ÇİMEN 
(Y) OSMAN KARAKAŞ 
(D) KADİR SAĞLAM 
(G) HANEFİ ÖZTÜRK 
(T) TARIK ANTALYALI 
(T) CENGİZ AKAR 
11.01.2016 
19:30    AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI
ANTALYASPOR A.Ş.
-
Detaylar
TUZLASPOR
(H) EMRE MALOK 
(Y) MEHMET YILDIRIM 
(Y) YUSUF BOZDOĞAN 
(D) MÜJDAT DUMAN 
(G) MUSTAFA KÜRŞAD UÇAR 
(T) NURSEN ÇOKAK 
(T) YAŞAR ÇATAL 

 

Bu haber toplam 5682 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler