1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur kuraları çekildi
Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur kuraları çekildi

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur kuraları çekildi

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur kuraları, Türkiye Futbol Federasyonu İcra ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez nezaretinde belirlendi.

A+A-

72 takımın katılacağı 1. Tur müsabakaları tek maç eleme usulüne göre ve bölgesel olarak oynanacak.

Müsabakalar sonucu rakiplerini eleyen 36 takım 2. Tur müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.
Diyarbekirspor Ziraat Kupası 1. eleme turu maçında deplasmanda  06.09.2016 günü Batman 16 Mayıs şehir stadında saat 14.30’da karşılaşacaklar.

ZTK 1. ELEME TURU MÜSABAKALARI
06.09.2016
ORDUSPOR    TÜRK METAL KIRIKKALESPOR    19 EYLÜL STADI    14:30
ARAKLI 1961 SPOR    YOMRASPOR    ARAKLI İLÇE STADI    14:30
PAZARSPOR    DÜZYURTSPOR    PAZAR İLÇE STADI    14:30
SERHAT ARDAHAN SPOR    BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE    HALİL EFENDİ SENTETİK SAHASI    14:30
24ERZİNCANSPOR    MUŞ SPOR FC    ERZİNCAN 13 ŞUBAT ŞEHİR STADI    14:30
12 BİNGÖLSPOR    DERSİMSPOR    -    14:30
ELAZİZ BELEDİYESPOR    IĞDIR ARAS SPOR    ELAZIĞ ATATÜRK STADI    14:30
VAN BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR    KURTALAN SPOR    VAN ATATÜRK ŞEHİR STADI    14:30
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.    DİYARBEKİR SPOR A.Ş.    16 MAYIS ŞEHİR STADI    14:30
CİZRE SPOR    HAKKARİ SPOR FK    CİZRE İLÇE STADI    14:30
KARAMAN BELEDİYESPOR    TARSUS İDMANYURDU    KEMAL KAYNAŞ STADI    15:00
KIRIKHANSPOR    KOZAN BLD.SPOR    KIRIKHAN İLÇE STADI    15:00
SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR    KİLİS BELEDİYESPOR    SARAYÖNÜ İLÇE STADYUMU    15:00
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK    68 AKSARAY BELEDİYESPOR    GAZİ STADI    15:00
ANKARA ADLİYESPOR    ERBAASPOR    OSTİM STADI    15:00
ÇORUM BLD.SPOR    BARTINSPOR    DR.TURHAN KILIÇCIOĞLU STADI    15:00
ANKARA DEMİRSPOR    YENİ AMASYA SPOR    TCDD ANKARA DEMİRSPOR STADI    15:00
HALİDE EDİP ADIVARSPOR    ÇATALCASPOR    VEFA STADI    15:30
SİLİVRİSPOR    EDİRNESPOR    SİLİVRİ STADI    15:30
KARTALSPOR    MALTEPESPOR    KARTAL STADI    15:30
BEYLERBEYİSPOR    SANCAKTEPE BLD.SPOR    BEYLERBEYİ 75.YIL STADI    15:30
TEKİRDAĞSPOR    BAYRAMPAŞA    TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL STADI    15:30
SULTANGAZİ SPOR    SULTANBEYLİ BLD.SPOR    CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ    15:30
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ    GÖLCÜKSPOR    DARICA İLÇE STADI    15:30
DERİNCE SPOR A.Ş.    SAKARYASPOR A.Ş.    İZMİT İSMETPAŞA STADI    15:30
DÜZCESPOR    KOCAELİSPOR    DÜZCE 18 TEMMUZ STADI    15:30
YEŞİL BURSA A.Ş.    KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.    MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ    15:30
DARDANELSPOR A.Ş.    ORHANGAZİSPOR    18 MART STADI    15:30
KÜTAHYASPOR    DENİZLİ B.Ş.BLD.SPOR    DUMLUPINAR STADI    15:30
TİRE 1922 SPOR    UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.    TİRE 4 EYLÜL STADI    15:30
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR    BERGAMA BLD.SPOR    MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSİ    15:30
BODRUM BLD.BODRUMSPOR    MUĞLASPOR    BODRUM İLÇE STADI    15:30
KIZILCABÖLÜKSPOR    ALTAY    KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI    15:30
KEMERSPOR 2003    PAYASSPOR    DR.FEHMİ ÖNCEL STADI    15:30
MANAVGAT SPOR    ERZİN BLD.SPOR    EVRENSEKİ STADI    15:30
AFJET AFYONSPOR    YOZGATSPOR 1959 FK    AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI    15:30
 

HABERE YORUM KAT