1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Zengin Kız Fakir Oğlan'da sürpriz son!
Zengin Kız Fakir Oğlan'da sürpriz son!

Zengin Kız Fakir Oğlan'da sürpriz son!

Fox Tv ekranlarında macerası devam eden Zengin Kız Fakir Oğlan 3. bölüm fragmanını yayınladı. Son bölümü ile yine çok konuşulan Zengin Kız Fakir Oğlan yeni bölüm fragmanı kaçırdığınız ayrıntılar haberimizde.

A+A-

Zengin Kız fakir Oğlan geri döndü. Artık yeni bölümleri ile Fox tv ekranında yayınlanan dizinin 2. bölümü izleyicisiyle buluştu. 3. bölüm fragmanını da yayınlayan Zengin Kız Fakir Oğlan son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm ipuçları haberimizde..
 
Fakir Oğlan’ın Başı Belada!
 
Şirket adına girdikleri bir ihale sonucunda, mafya adamları Nurhan ve Sarp’ın peşine düşer. İhaleden çekilmeleri konusunda Nurhan ve Sarp’ı tehdit eden mafya adamlarının pes etmeye hiç niyeti yoktur. Bir de üzerine Sarp mafya adamlarına kafa tutunca iş içinden çıkılmaz bir hal alacaktır! 
 
ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN 3. BÖLÜM FRAGMANI
 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kemal Bey şirketinin başına damatlarından birini geçirmek istemektedir. Ancak hangi damadın şirketin başına geçeceği büyük bir tartışma konusu olur. Aile oylama yoluyla, Nurhan ve Sarp’tan birini seçecektir! Evdeki seçim ortamı büyük bir heyecana dönüşür! Öte yandan Biricik, Mahmut Kemal için yatılı bakıcı arayışına girer.
 
Bakıcı için ince eleyip sık dokuyan Biricik, tüm adayları zor bir mülakattan geçirir. Alev adında güzeller güzeli genç bakıcı adayı Biricik ve Nurhan’ı etkilemeyi başarır. Ancak kimsenin bilmediği bir şey vardır. Alev çok tehlikeli biridir ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler