1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Zengin Kız Fakir Oğlan ne zaman başlıyor?
Zengin Kız Fakir Oğlan ne zaman başlıyor?

Zengin Kız Fakir Oğlan ne zaman başlıyor?

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi yeni bölümleriyle yarın akşam 21:00'da FOX TV’de yayınlanmaya başlıyor.

A+A-

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi TRT 1'den FOX TV’ye transfer olmuştu. 3 sezondur TRT 1'de yayınlanan dizi, sıradan bir banka çalışanı olan Nurhan’ın zengin bir aileye damat adayı olması ve kızlarını canından çok seven baba Kemal’in ise onu kızına layık görmemesi üzerine olaylar gelişiyor.

Yapımcılığını Birol Güven’in yaptığı ve kadrosunda; Ufuk Özkan, Ecem Özkaya, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Mahir İpek gibi isimlerin yer aldığı dizi yarın akşam 21:00'da başlıyor.
 
Kemal Bey şirketinin başına damatlarından birini geçirmek istemektedir. Ancak hangi damadın şirketin başına geçeceği büyük bir tartışma konusu olur. Aile oylama yoluyla, Nurhan ve Sarp’tan birini seçecektir! Evdeki seçim ortamı büyük bir heyecana dönüşür! Öte yandan Biricik, Mahmut Kemal için yatılı bakıcı arayışına girer. Bakıcı için ince eleyip sık dokuyan Biricik, tüm adayları zor bir mülakattan geçirir. Alev adında güzeller güzeli genç bakıcı adayı Biricik ve Nurhan’ı etkilemeyi başarır. Ancak kimsenin bilmediği bir şey vardır. Alev çok tehlikeli biridir ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler