1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Zafer kupası müsabakaları tamamlandı
Zafer kupası müsabakaları tamamlandı

Zafer kupası müsabakaları tamamlandı

Ateşli Silahlar Kulüpler Arası İl Birinciliği ve 30 Ağustos Zafer Kupası müsabakaları tamamlandı. 34 sporcunun yer aldığı müsabakalara, yaz okuluna kayıt yapan öğrenciler de yer aldı.

A+A-

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü nedeniyle Diyarbakır'da düzenlenen Ateşli Silahlar Kulüpler Arası İl Birinciliği ve 30 Ağustos Zafer Kupası müsabakaları tamamlandı. 34 sporcunun yer aldığı müsabakalar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü atış poligonunda yapıldı. Yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerine göre Ateşli Silahlar Kulüpler Arası İl Birinciliği ve 30 Ağustos Zafer Kupası müsabakalarını düzenlediklerini anlatan antrenör Abdurrahman Akgün, şöyle konuştu:

“Diyarbakır'da düzenlediğimiz müsabakalar çekişmeli geçti. Yaz okuluna kayıt yapan öğrencilerinde yer aldığı müsabakalarda toplam 34 sporcu yarıştı. Oldukça çekişmeli geçen müsabakalar yeni sporcularımız için de büyük bir deneyim oldu. Ateşli Silahlar Kulüpler Arası İl Birinciliği ve 30 Ağustos Zafer Kupası'na katılan ve başarılı olan tüm sporcularımı kutluyorum.”

HABERE YORUM KAT