1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. YURTKUR eş zamanlı eğitim seminerleri düzenledi
YURTKUR eş zamanlı eğitim seminerleri düzenledi

YURTKUR eş zamanlı eğitim seminerleri düzenledi

DİYARBAKIR- Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Diyarbakır Bölge Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı Akademisi Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Eğitim seminerleri adı altında eğitim programları düzenledi.

A+A-

DİYARBAKIR - Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Diyarbakır Bölge Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı Akademisi Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Eğitim seminerleri adı altında eğitim programları düzenledi.

Eş zamanlı düzenlenen eğitim programları, Diyarbakır, Siirt, Batman, Mardin ve Bingöl kız ve erkek yurtlarında gerçekleştirildi. Eğitim programlarında liderlik ve kişisel gelişim seminerleri, farkındalık konferansları, kariyer sohbetleri ve atölye çalışmaları gerçekleştirildi. Diyarbakır Selahaddin Eyubi Kız Öğrenci Yurdu'nda Muhammed Alpkent tarafından verilen eğitim seminerinde, diksiyon, etkili ve güzel konuşma sanatı adı altında verilen eğitim büyük ilgi gördü. YURTKUR Bölge Müdür Vekili Metin Yılmaz'ın da hazır bulunduğu seminere 300 öğrenci katıldı.

Seminer sonunda YURTKUR Bölge Müdürü Vekili Metin Yılmaz, Muhammed Alpkent'e plaket verdi.  Yılmaz, yaptığı konuşmada “Bize  bu imkanı sağlayan Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç ve Genel Müdürümüz Prof. Dr. Recep Kaymakcan'a teşekkür ediyoruz” dedi.

HABERE YORUM KAT