1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Yurt partisi Diyarbakır AKP'ye katıldı
Yurt partisi Diyarbakır AKP'ye katıldı

Yurt partisi Diyarbakır AKP'ye katıldı

DİYARBAKIR- Yurt Partisi Diyarbakır İl Başkanı Abdullah Şemdinoğlu, merkez ilçe başkanları ve yönetimiyle beraber AK Parti Bağlar İlçe Başkanlığı teşkilatına katıldı. Şemdinoğlu'na rozetini, AK Parti Diyarbakır Milletvekili M. Süleyman Hamzaoğulları taktı

A+A-

AK Parti Bağlar ilçe teşkilatında yapılan 7. İlçe Danışma Toplantısı sonunda, Yurt Partililere rozetleri takıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Erdal Erdal, "Yaklaşık 17 aydır Bağlar ilçe teşkilatı görevini üstlenmiş bulunmaktayız. 17 ay içerisinde 17 bin vatandaşımızı burada dinledik, sorunlarına çözüm bulmaya çalıştık. Yaklaşık 6 bin 400 aileye bizler, İlçe Sosyal Yardımlaşma Vakfı'ndan yardım çıkarttık. Bağlar içerisinde bulunan yaklaşık 40-50 hanenin onarımına yardımcı olduk. 17 aylık süre zarfında 13 bin arkadaşımızı partimize üye ettik. Yurt Partisi İl Başkanı ve heyetinin katılımıyla üçüncü seferdir, Bağlar ilçe teşkilatımıza toplu katılım oluyor" dedi.


Yurt Partisi İl Başkanı Abdullah Şemdinoğlu ise, İlçe Başkanı Erdal'ın dürüst ve saygılı kişiliği ve yaptığı çalışmalarının, kendisini AK Parti'ye katılmaya sevk ettiğini dile getirerek, Erdal ve ekibine teşekkürlerini iletti. Şemdinoğlu, "AK Parti ailesine katılmaya karar kıldık. Katılımıma en büyük etken olan İlçe Başkanım Erdal Erdal ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunarım. AK Parti misyonuna uygun hareket ederek, partimizin bu bölgede güçlenmesi için çalışacağız" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT