1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Yüreğiniz yiyiyorsa o maçı ulusal tv'den izletin'
'Yüreğiniz yiyiyorsa o maçı ulusal tv'den izletin'

'Yüreğiniz yiyiyorsa o maçı ulusal tv'den izletin'

Spor Toto 2.lig kırmızı gurup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler kulübünün as başkanı Nurullah Edemen, takımlarının puanının silinmesi hakkında açıklama yaptı.

A+A-

Nurullah Edemen yaptığı açıklamada, Amedsportif için alınmış ve aslı astarı olmayan bahaneyle üretilen Uydurma yalan suçlamaların kullanıldığı raporlama sonrası disiplin kurulu kararı Amedspor’tifin 3 puanının silinmesi istenmiş.

 

Bu söylemlerin doğruluğunu bu raporu yazan gözlemcinin ve TFF’ nin ispatlamasını istiyoruz. Oysaki sezon boyunca oynadığımız en temiz ve güzel maçlardan birini oynadık. Yazık gerçekten yazık, böylesi bir suçlama ile karar almaya çalışmak yakışık almıyor. Evet maç içinde küfür oldu ama kesinlikle ideolojik bir söylem yapılmadı. Türkiye liglerinde hangi maçta küfür yok ki?.

 

Maç boyu çekim yapılan video kayıtları var ve bunu yüreğiniz yiyiyorsa 90 dakikasını ulusal tv den yayınların bakalım ne zaman ve nasıl ideolojik slogan atılmış. Siz bu takımdan ve Amedsportif adından bu kadar mı korkuyorsunuz. Bu raporu yazan temsilciyi Allah’a havale ediyorum. Sen ve senin gibi düşünen ve ayrıştıran insanlar yüzünden bu ülke bu halde. Sen nasıl ve hangi vicdanla başını yastığa koyacaksın ve o işten kazandığın parayı çoluk çocuğunun boğazından geçireceksin.

 

Siz bunu kabul etseniz de etmeseniz de Amedportif da bu ülkenin bir takımı ve başarısına engel olamayacaksınız. Bu takım ikinci yarıda oynan bütün deplasman maçlarına seyircisi bile alınmadı, her deplasman maçına bizim seyircimize yasak geldi bu rağmen bu cesur yürekli sporcu kardeşlerimiz başarı elde ederken sizde Böylesi ayak oyunları ve entrikalara gireceğinize var olan mücadele ve başarıyı takdir edin bence .

HABERE YORUM KAT