1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yüksek Sosyete 3.yeni bölümü ile ekrana kitleyecek!
Yüksek Sosyete 3.yeni bölümü ile ekrana kitleyecek!

Yüksek Sosyete 3.yeni bölümü ile ekrana kitleyecek!

İzleyenlere keyifli dakikalar yaşatan Yüksek Sosyete dizisi, sevilen oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosu ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yüksek Sosyete 3.bölüm fragmanında neler yaşandı? İşte merak edilen Yüksek Sosyete 3.yeni bölüm fragmanı detayları..

A+A-

Star Tv ekranlarına hızlı bir giriş yapan çiçeği burnunda dizisi Yüksek Sosyete 3.bölüm fragmanlarını yayınladı.
Yüksek Sosyete bu akşam ekranlara gelicek 3.yeni bölümüyle izleyenleri heyecanlandırdı.

Yüksek Sosyete 3.bölüm fragmanlarında neler oluyor?Başrollerini Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü'nün paylaştığı Yüksek Sosyete yayınlandığı ilk bölümden beri çok beğenildi. Yüksek Sosyete, zirve tırmanışını geçtiğimiz bölümüyle gerçekleştirdi. İşte Yüksek Sosyete 3.bölüm fragmanları ve detayları...

İlk bölümünde, Asla Vazgeçmem (Show TV), Yeter (ATV), Kördüğüm (Fox TV) gibi güçlü yapımları geride bırakarak güzel bir çıkış yapan dizi, aynı dizilere yine fark atarak ‘Bu iş tamamdır” dedirtti.
 
YÜKSEK SOSYETE 3.BÖLÜM FRAGMANI
 


 
YÜKSEK SOSYETE 3.BÖLÜM 2.FRAGMANI
 

 
YÜKSEK SOSYETE 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ait olduğu yeri ve insanları arayan Cansu; Oliva’da çalışmaya başladığı ilk gün başını belaya sokar. Onu kurtarabilecek tek kişi Kerem'dir ama Cansu, onun şartlarına uymaz. Mert’in yer değiştirme teklifini kabul eden Kerem; Yüksek Sosyete dünyasına alışmaya çalışırken hem Mert’le hem ailesiyle hem de Cansu'yla ilgilenmek zorundadır.
 
ENGİN ÖZTÜRK KİMDİR?
fft16_mf7273114.jpeg
 
28 Eylül 1986 tarihinde Eskişehir'de doğmuştur. Asker emeklisi bir baba ve ev hanımı bir annenin dördüncü çocuğudur. Eskişehir'de büyümüş ve Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi için Ankara'ya gelmiş ve daha sonra 2008 yılında hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde okumaya başlamış, 2012 yılında mezun olmuştur.

2003 yılında Hava Astsubay Meslek Yüksek Okuluna girmiş ve 2005 yılında mezun olmuştur. Ancak daha sonra askerlik mesleğinin kendisine uygun olmadığını anlamış ve konservatuvara girmiştir. Tiyatro merakı da Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulunda girdiği Tiyatro Kolundan gelmektedir.

2010 yılında seçmelerine katıldığı Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı Kanal D dizisinde Selim Yaşaran karakterine hayat verdi. Dizi Engin Öztürk'ün Türkiye ve Arap ülkelerinde tanınmasına sebep olmuştur. Dizinin 2012 yılında sona ermesi üzerine üniversite okuduğu dönemde hem Oyun oynadığı hem de barmenlik yaptığı barın sahibi ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünü üstlendiği Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Komiser Emre karakterini canlandırmıştır.Bunun yanı sıra star Tv'de yayınlanan Muhteşem Yüzyil dizisinde II. Selim rolünü üstlenmiştir. Star TV'de yayınlanan Hatırla Gönül dizisinin iç mimarlık okuyup marangoz olan Yusuf rolünü canlandırıyor.

HABERE YORUM KAT