1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Youtube'da videosu olan sanatçılara uyarı!
Youtube'da videosu olan sanatçılara uyarı!

Youtube'da videosu olan sanatçılara uyarı!

Moon Workshop firma yetkilileri, Youtube da videosu olan sanatçılara dikkatli olun çağrısında bulundu.

A+A-

Youtube’da videosu olan sanatçıların en büyük isteği takipçi ve izleyici sayılarını artırmak. Youtube politikası gereği sahte izletme yapılan videoları kanallardan siliyor. Sanatçıların dikkat etmesi gereken önemli durum haline gelen bu sorunun işin başındayken çözülmesi gerektiği belirtildi.


Çözümü ise hepimizin bildiği gibi Youtube Google ait ve Google Adwords reklamları ile gerçek izleyici kitlesine ulaşmak mümkün. Moon Workshop firma yetkilileri konu ve maliyetler hakkında bize bilgi verdi.


Müşteri kitlesi çoğunlukla yazar ve sanatçılardan oluşan Moon Workshop kendilerini arayan sanatçılara neden Youtube reklamları kullanmaları gerektiği hakkında bilgi verdiklerini ifade ederek “Birçok sanatçı albüm çıkardıklarında kliplerini öncelikli olarak Youtube'da yayınlıyor. Buradaki izlenme sayısı sanatçının şarkısının ne kadar hit olduğu gündeme oturduğu algısını gösteriyor. Önemle göz önünde bulundurulması gereken Google Adwors reklamları ile Youtube reklamlarını doğru yerlerde yaptırmanız hem sizi zirveye taşıyıp yıldız yapacaktır hem de kalıcı bir reklam yatırımı yapmış olmanızı sağlayacaktır” dediler.


Alanında uzman ve ödüllü kadrosu ile sanat camiasında birçok isme hizmet veren firma yetkilileri, kendilerini gündemin nabzını tutan reklam kurguları geliştirmiş bir firma olarak nitelendiriyor. Hizmet verdikleri kişi ve kurumlara www.moonworkshop.com adresinden firmayı inceleyerek araştırmalarını ve güvenirlik noktasında bir problem yaşamamak adına her tür soruya cevap vermek için danışanlarına sınırsız vakit ayırdıklarını belirtiyorlar.


Yetkililer, Türkiye ve Azerbaycan'da birçok yazarla çalıştıklarını ve Kurumsal Kimlik Tasarımlarıyla müşterilerinin A’dan Z’ye tüm projeleri doğru hedefe ulaştıracak çalışmalar yapmakta olduklarını belirtti. 

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler