1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. YouTube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?
YouTube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

YouTube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Dünyanın en büyük video payalaşım sitesi olan Youtube'da MP3 Dönüştürme nasıl yapılır? YouTube MP3 Dönüştürme hakkında merak edilen tüm detayları sizin için derledik. İşte YouTube MP3 Dönüştürme hakkında merak edilen tüm detaylar...

A+A-

En popüler video izleme sitesi olan YouTube'da pek çok müzik, podcast ya da daha çeşitli içerikler bulunuyor. Peki, YouTube'daki bu içerikleri MP3'e nasıl dönüştüreceğiz?
 
Youtube müzik video kliplerinin en çok paylaşıldığı platformların başında geliyor. Hal böyle olunca video klip olarak izlediğimiz müziklerin cihazımızda olmasını istiyoruz.
 
YouTube'daki videoları MP3'e dönüştürmek için farklı yöntemler bulunuyor. YouTube MP3 dönüştürme için bilgisayarınıza program indirebilir, tarayıcınıza eklenti yükleyebilir ya da direkt internet üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.
 
Youtube üzerinde ki müziklerin veya video klipleri MP3 formatında indirmek için türlü program ve eklentiler bulunuyor. Bizde sizler için bu programları derledik.
 
Program ile YouTube MP3 dönüştürme
 
YouTube MP3 dönüştürme için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biri, DVD Video Soft tarafından geliştirilen, Free YouTube to MP3 Converter adlı programdır.
 
Free YouTube to MP3 Converter programını kullanmak için ilk olarak programı, aşağıda paylaştığımız bağlantıdan bilgisayarımıza yüklüyoruz.
 
 Programı indirip bilgisayarımıza yükledikten sonra açıyoruz. Daha sonra YouTube'da dönüştüreceğimiz video'nun linkini kopyalıyoruz.
 
Daha sonra programa geri dönüp altta yer alan "yapıştır" butonuna tıklıyoruz. Son olarak sağ alt bölümdeki "indir" butonuna tıklayarak, YouTube MP3 dönüştürme işlemini gerçekleştiriyoruz.

--2238395.jpeg
 
Tarayıcı eklentisi ile YouTube MP3 dönüştürme
 
Tarayıcı eklentisi kullanarak YouTube MP3 dönüştürme için ilk olarak aşağıdaki bağlantıdan, Mozilla Firefox tarayıcımıza, gerekli eklentiyi yüklüyoruz. Eklenti Chrome mağazada yer almadığı için Chrome'da kullanılamıyor.

HABERE YORUM KAT