1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yönetim seçmelere olan ilgiden çok memnun
Yönetim seçmelere olan ilgiden çok memnun

Yönetim seçmelere olan ilgiden çok memnun

Diyarbakırspor'un seçmelerine büyük ilgi. Önümüzdeki sezon BAL Liginde şampiyonluk hedefi koyan Yeşil-Kırmızılı ekibin seçmeleri pazartesi günü sona erecek.

A+A-

Teknik direktör Emin Sevmiş  ve yardımcı hocalar Enver Aylak, Remzi Kızgın nezaretinde gerçekleşen seçmelerde günde yaklaşık 250'ye yakın sporcu Yeşil-Kırmızı formayı kapmak için büyük bir yarış veriyorlar.

Kulüp Başkanı Şeyhmus Şenyiğit seçmelere olan ilgiden dolayı yönetim olarak çok mutlu olduklarını belirterek şunları söyledi: "Diyarbakırspor'un bir marka olduğunu, o formanın halen gençlerimizin hayallerini süslediğini görmek inanın bizleri çok gururlandırdı. Türkiye'de 4 büyükler olarak adlandırılan kulüplerin bile seçmelerine sadece 2 günde 500 sporcu katılmamıştır. Bu formayı giymek için nasıl bir mücadele, nasıl bir yarış var bunu görmek lazım. Diyarbakırspor'un nasıl bir marka onur ve Şeref olduğu ortaya çıkmış oldu. Seçmelerimize katılan tüm gençlerimize teşekkür ediyoruz.Bu formayı giymek için ter döken vefalı yiğit gençlerle inşaallah şampiyonluğa oynayan bir takım yaratacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın elemeler seçmelerimiz pazarteiye kadar devam edecek"..

DİYARİNSESİ.ORG ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT