1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yönetim destek ziyaretlerini sürdürüyor
Yönetim destek ziyaretlerini sürdürüyor

Yönetim destek ziyaretlerini sürdürüyor

Diyarbakırspor yönetimi çözüm arayışlarına devam ediyor.

A+A-

Bu sezon BAL Liginde şampiyonluk mücadelesi verecek olan Yeşi-Kırmızılı kulübün yönetimi bugünde, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Muahammed Güzel Kurtoğlu, İl Sağlık Müdürü Sait Avar ve Diyarbakır Söz Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Büyüktimur ve haber müdürü Saffet Azbay'ı makamlarında ziyaret ettiler.

Kulüp Başkanı Şeyhmus Şenyiğit, destek arayışlarına devam ettiklerini belirterek, göreve geldiği günden bu yana çok yoğun bir şekilde temaslarını sürdürdüklerini şu şekilde ifade etti: "Diyarbakırspor'u yaşatacağız diye yola çıktık. Kentin ileri gelen dinamiklerine ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bugünde Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Muhammet Güzel Kurtoğlu, İl Sağlık Müdürü Sait Avar ve Söz Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Büyüktimur ve Saffet Abay'ı ziyaret ettik, sorunlarımızı tek tek anlattık. Diyarbakırpsorun bu bölge ve bu kent için önemine vurgu yaptık. Gittiğimiz her yerde inanın çok sıcak bir şekilde karşılanıyoruz. Biz yönetim olarak halkın içinden, tribünlerden gelen kişileriz. Asla makam, mevki merakımız yok, tek amacımız bu kulübü sorunlarından kurtarabilmenin hesaplarıdır. İnşallah bunu da başaracağımıza yürekten inanıyorum"

KURTOĞLU'NDAN DESTEK SÖZÜ

Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Muhammet Güzel Kurtoğlu, kulüp yönetimini çok sıcak bir şekilde karşılayarak destek sözü verdi. Forma takdim eden Kulüp yönetimin bu jestine çok teşekkür eden Kurtoğlu, duygularını şu şekilde ifade etti: "Diyarbakırspor hepimizin, sadece bizim değil tüm bölgenin sevda ile tuttuğu kulübümüzdür. Sürekli Diyarbakırspor'un maçlarını takip eden, iyi bir Diyarbakırspor taraftarıyım. Tabi kulübün sorunlarını basından takip ediyoruz. Şahsım olarak yasal çerçevede yapılacak ne varsa emin olun elimden ne geliyorsa söz veriyorum. Bizlerde biran önce Diyarbakrıspor'un eski günlerine süper lige dönmesini arzuluyoruz" dedi.

AVAR ESKİ BİR DİYARBAKIRSPORLU

İl Sağlık Müdürü Sait Avar ise, çok eskilerden bu yana Diyarbakırspor'u bilen ve tanıyan biri olduğunu belirterek şunları söyledi: "Diyarbakırsporun bir çok maçına gitmiş destekleyen biri olarak söylüyorum. Bu sorunlara hepimiz çok üzülüyoruz. Gönül arzu ederki bir an önce toparlansın ve eski muhteşem günlerine dönsün. Burada iş tabiki yönetime destek olmaktan geçiyor. Bir çoğunu şahsende tanıdığım yönetici kardeşlerimin ziyaretinden oldukça memnun olduğumu ifade etmek isterim. Elimden gelen destek sözünüde bir hemşehrileri olarak tabiki veriyorum. Allah işlerini kolaylaştırsın"

9084_578468385551233_2034688529_n.jpg

 

 

1005663_578469125551159_330853974_n.jpg

1013231_578468755551196_388744417_n.jpg

HABERE YORUM KAT