1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yöneticiler uyuyormu
Yöneticiler uyuyormu

Yöneticiler uyuyormu

Bölgenin en büyük hastanelerinden biri olan ve günde ortalama onlarca başarılı ameliyat yapan Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi susuz kaldı.

A+A-

İki günden bu yana suların akmamasından dolayı ameliyatlar yapılmazken hastalar susuzluk nedeniyle mağdur olduklarını dile getirdi.
 
Edinilen bilgiye göre Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi iki günden bu yana susuzlukla boğuşuyor.Yüzlerce çözülemeyen sorunlar had safhada,Asansör kazalarının yanı sıra alt yapı problemleri ve son olarakta Genel Sekreterlik kriziyle gündeme oturan hastanede bu kez susuzluk krizi yaşanıyor.

Yeni alınan Hidroforların arızalanması nedeniyle, 48 saattir suyun akmadığı ara ara suların gelmesinden dolayı hastane bünyesinde ameliyatlar yapılamaz duruma geldi. Hastanede yatan birçok hastanın suların akmamasından dolayı mağdur olduğu ve evlerinden su getirmek zorunda kaldıkları öğrenildi.Hasta yakınları hastane elden gidiyor böyle hastanemi olur,bazen sıcak sularıda akmıyor hastanenin kimsenin umurunda değil siyasiler uyuyormu böyle rezalet olamaz gelip hastaneyi gezsinler tam bir rezalet yaşanılmaktadır.

Seçimden seçime gelip oy isterler başka yaptıkları bir şey yok yazıklar olsun sahipsiz bir memleketimiz var. Yetkililer susuzluğun iki gün boyunca sürdüğünü ancak ara ara geldiğini açıklarken, hastanede yatan hastalar, yaklaşık 48 saat susuz kaldıklarını iddia etti.

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT