1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yöneticiler Her ay 3'er Bin YTL verecek
Yöneticiler Her ay 3'er Bin YTL verecek

Yöneticiler Her ay 3'er Bin YTL verecek

Yeni yönetimde yer alan Eski Futbol Şube Sorumlularından Mahsun Akbulut'un fikir babası olduğu öneriye göre kulüp bünyesinde bir para havuzu oluşturulurken,her yönetici bağışlamak şartıyla her ay bu havuza 3 bin YTL para desteğinde bulunacak

A+A-

HAVUZ OLUŞTURULDU

Diyarbakırspor'un yeni yönetimi önceki akşam ilk toplantısını yaparken,yapılan toplantıda önemli kararlar alındı. Bu kararlardan en önemlisi kulübün kasasında her ay para bulundurulmasını sağlayacak. Yeni yönetimde yer alan Eski Futbol Şube Sorumlularından Mahsun Akbulut'un fikir babası olduğu öneriye göre kulüp bünyesinde bir para havuzu oluşturulurken,her yönetici bağışlamak şartıyla her ay bu havuza 3 bin YTL para desteğinde bulunacak.

Toplanan bu paralarla kulübün temel ihtiyaçları giderilecek,personel maaşları ve iş adamları tarafından karşılanmayan deplasman masrafları karşılanacak. Yöneticilerin tam destek verdiği bu önerinin hayata geçirilmesi karara bağlanırken,biriken personel ve alt yapı hocaları maaşlarının önümüzdeki günlerde ödeneceği ifade edildi.

GÖREV DAĞILIMINI BUGÜN YAPILACAK

 Yeni yönetim görev dağılımıyla ilgili kararları ise bazı yöneticilerin mazeretleri nedeniyle toplantıya katılamaması üzerine bugüne bıraktı. Bu akşam yapılacak toplantıda yöneticilerin görev alanları belli olacak,daha sonra ise basına açıklanacak.

Bugünkü toplantıda Ankara,İzmir ve İstanbul gibi Diyarbakırlıların yoğunlukta yaşadığı metropol kentlerde temsilci pozisyonunda yönetici görevlendirmesi yapılacağı öğrenilirken,alt yapı,basın sözcülüğü,mali asbaşkanlık ve genel sekreterlik gibi görevlere nasıl görevlendirme yapılacağı ise merak ediliyor.