1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yolspor taşınıyor
Yolspor taşınıyor

Yolspor taşınıyor

Yolspor; Bölge Müdürlüğü kampüsündeki saha ve tesisin İslam Kültür Merkezi'ne çevrilecek olması nedeniyle Seyrantepe'deki şube müdürlüğü alanına taşınacak. Burada kulüp binası ve saha yapılacak.

A+A-

4 YIL ÖNCE TAMAMLANMIŞTI
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Yolspor'da tesis değişikliği hazırlığı var. Eski kulüp başkanı ve bölge müdür yardımcısı Mehmet Ali Sabaz'ın girişimleriyle 4 sezon önce yapılan Bölge Müdürlüğü alanı içindeki saha ile buradaki soyunma odaları ve kulüp binası tarihe karışıyor. Bu alan hükümetin aldığı kararla İslam Kültür Merkezi'ne dönüştürülecek. Bu tesislerin yerine ise kulübe Seyrantepe'de Karayolları'na ait şube müdürlüğü alanında yeni bina ve saha kazandırılacak.


ÇİM YÜZEY YENİ SAHAYA TAŞINACAK
Bununla ilgili projenin hazır olduğu, önümüzdeki günlerde önce sahanın,daha sonra da soyunma odalarının yapımına başlanacağı kaydedildi. Sentetik yüzeyli saha için mevcüt sahanın hazır zemini araçlarla taşınacak.Yeni tesisin ligin başlayacağı Ekim ayına kadar tamamlanması amaçlanıyor.
Bu arada Yolspor'da transfer sessizliği devam ediyor. İç transferde anlaşılan futbolcular için verilen maddi konulardaki sözlerin yerine getirilmesinden sonra çalışmalara başlanacağı bildirildi.

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT