1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yılmaz Morgül Survivor'da Efecan'a fena ayar verdi!
Yılmaz Morgül Survivor'da Efecan'a fena ayar verdi!

Yılmaz Morgül Survivor'da Efecan'a fena ayar verdi!

Survivor ünlülerde yarışan Yılmaz Morgül plaj futbolu oyunu sırasında gönüllülerden Efecan ile karşı karşıya geldi.

A+A-

Yılmaz Morgül kimdir Survivor'da Efecan'a fena ayar verdi. Survivor ünlülerde yarışan adanın en renkli isimlerinden biri olan Yılmaz Morgül SMS oylaması sonucu 3. oldu. Ödül oyunu için kıyasıya yarışırken Efecan ile karşı karşıya kalan Yılmaz Morgül, 'Oynama! Sadece oyun oyna' diyerek Efecan'a yüklendi.


SURVİVOR EFECAN DİANZENZA KİMDİR

Survivor'da her geçen gün performansını arttıran Efecan Dianzenza'nın rap şarkısı bile var. İnstagram hesabında rap şarkısını paylaşan Efecan Dianzenza'nın videosu beğeni ve yorum yağmuruna tutulmuş.Efecan Dianzenza kadar sevgilisi de merak konusu oldu. Duygu Çavdar ile birlikte olan Survivor Efecan sık sık onunla onan fotoğraflarını paylaşmış.

yilmaz-morgul-survivor-da-efecan-a-fena-ayar-verdi-2046491.jpeg
 
SOYADI NEDEN YABANCI?


Survivor gönüllüler takımında hırsı ve oyunlardaki başarısı ile öne çıkan Efecan Dianzenza farklı soyadı ile de dikkat çekiyor.Efecan Dianzenza Londra doğumlu. Babası yabancı, İngiliz vatandaşı olduğu için de soyadı yabancı. Annesi Türk olan Efecan Dianzenza 26 yaşında.Efecan Dianzenza 3 yaşındayken ailesinin İzmir’e yerleşmesi sonucunda hayatının büyük bir kısmını İzmir Karşıyaka’da geçirmiş. 9 yaşında Karşıyaka spor kulübünde futbol oynamaya başlayan Efecan Dianzenza, 14 yaşında Antalyaspor’a transfer oldu.Sporun yanı sıra müziğe de ilgisi olan Efecan Dianzenza Antalya'daki evinde küçük bir stüdyo kurdu ve underground albümler yaptı. Antalya’da iki sene yaşadıktan sonra İstanbul'a taşınan Efecan Dianzenza İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde futbol yaşamına devam etti. Underground müzikler yapan Efecan, İstanbul gece kulüplerinde dj’lik de yapmaya başladı.

 

yilmaz-morgul-survivor-da-efecan-a-fena-ayar-verdi-2046492.jpeg

HABERE YORUM KAT