1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yılmaz güven tazeledi
Yılmaz güven tazeledi

Yılmaz güven tazeledi

Türkiye'nin en büyük ve en etkili sendikası olma yolunda ilerleyen Türkiye Demokratik ofis çalışanları Sendikası 2. olağan kongresini yaptı, yapılan kongre ile Mardin Şube Başkanı M.Veysi Yılmaz yeniden Genel Başkan yardımcılığına seçildi.

A+A-
Türkiye Demokratik Ofis Çalışanları Sendikası 2. Olağan kongresini 13.07.2014 tarihinde Delegelerin katılımıyla Sendikanın Genel Merkezinde yapıldı. Yapılan 2. Olağan Kongrede Mardin Demokratik Ofis Sen Sendikası İl Başkanı M. Veysi Yılmaz üst kurul delegelerin üyelerinin tümünün oylarını alarak 2. kez sendikanın Genel Başkan yardımcısı oldu. 
 
Delege üyelerin tümünün oyunu alıp Genel Başkan Yardımcılığına yeniden getirilen Ofis Sen Mardin Şube Başkanı M. Veysi Yılmaz tebrikleri kabul etti. Eski Genel Başkan Süleyman Demir'e şükranlarını sunduğunu belirterek konuşmasına başlayan Yılmaz, “ben başta bu günlere gelmemizde büyük emeği olan sendikamızın eski Genel Başkanı ve sendikamızda onursal başkanlığı her zaman devam edecek olan Sn. Başkanımız Süleyman Demir bey'e ben başta şahsım adına ve üyelerimiz adına kendilerine şükranlarımı sunar teşekkürü bir borç bilirim. Bizim bu günlere gelmemizde en büyük payı olan üyelerimizin ve gönül dostlarımıza beni destekledikleri için minnettarım zorlu bir görev üstlendiğimizin bilincinde olup ülkemizde demokrasi başta İnsan hakları ve kamu emekçilerinin özlük haklarında iyileştirme yapılabilmesi için elinden gelen gayreti göstereceğimi ifade ediyor hepinize şükranlarımı sunar hepimize hayırlı olsun diyorum” dedi.
 
Yılmaz, “Demokratik ofissen Sendikası Ailesine ve birbirinden değerli üyelerimize teşekkür ederim. Bu zafer ve başarı sadece benim değil yönetim kurulumuz başta olmak üzere tüm üyelerimizin başarısıdır. Biz yola çıkarken gücümüzü üyelerimizden alacağımızı ve üyelerimize değer verip üyelerimizin sorun ve taleplerini yerinde çözeceğimizi ifade etmiştik. Üstünlerin değil hukukun üstünlüğünü savunacağımızı herkese eşit mesafede olup din dil ırk mezhep farkı gözetmek sızın herkese eşit yaşam koşullarını savunmaktan yana olan bir anlayışta olduğumuzu ifade etmek isterim ve felsefemiz gereği Hiçbir sendika ayrımı yapmadan diğer sendika üyeler ininde haklarını savunmak için var olduğumuzu bu vesileyle tüm kamu çalışanlarını Sendikamız çatısı altında toplanmaya davet ediyorum” diye konuştu.
 
Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT