1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yılmaz Bay'dan Diyar'a moral yemeği
Yılmaz Bay'dan Diyar'a moral yemeği

Yılmaz Bay'dan Diyar'a moral yemeği

Diyarbakırspor'lu futbolculara moral yemeği. Diyarinsesi.org Spor Koordinatörümüz ve aynı zamanda Can Tv Spor Müdürü olan Mehmet Yılmaz Bay, Diyarbakırspor'a Isparta Emre maçı öncesi moral yemeği verdi.

A+A-

Gaffar Okkan tesislerinde gerçekleştirilen etkinlikte, Kayyum heyetinde yer alan Ali Güldamlası, Uzay TV Spor Müdürü ve Söz Gazetesi Haber Müdürü Saffet Azbay, Teknik Direktör Rafet İyem ile yardımcılarıyla beraber futbolcular katıldı.

Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen ve tüm masraflarını Yılmaz Bay'ın gerçekleştirdiği yemekte konuşan Ali Güldamlası, iyi günde herkesin yanında olduğu Diyarbakırspor'a kötü günde birkaç kişinin destek olduğunu belirtti. Güldamlası,” Değerli dostumuz Yılmaz Bay'a ince davranışından ötürü teşekkür ediyoruz. İyi günde insanların kapısını aşındırdığı Diyarbakırspor'a bu kötü gününde sürekli sahip çıkması örnek olacak bir davranıştır” dedi.

AÇ KALACAKSAK BERABER, TOK OLACAKSAK BERABER!

Geceyi organize eden Yılmaz Bay ise, Diyarbakırspor'un içinde bulunduğu duruma çok üzüldüğünü belirterek şunları söyledi;” Önümüzde çok önemli bir Isparta Emrespor maçı var. Yaşamış olduğumuz kötü günler, aslında bizlere rakip olamayacak takımlarla karşılaşmamıza neden oldu. Bu ayıp sizlerin değil. Sizler ve sizlere inanan bir avuç taraftarımızla beraber inşallah başarıya ulaşacağız. Bizler burada kader birliği yapmış durumdayız. Burada aç kalacaksak birlikte kalacağız, tok olacaksak da birlikte tok olacağız. Sizler çıkıp sahada mücadele edin, kazanın. Bizlerde elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız sizler için” dedi.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum