1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yılın futbolcusu Diyarbakırspor AŞ'den
Yılın futbolcusu Diyarbakırspor AŞ'den

Yılın futbolcusu Diyarbakırspor AŞ'den

Diyarbakırspor A.Ş'nin başarılı futbolcusu Nurullah Dağaşan, Marka Futbol tarafından layık görüldüğü 'Yılın Futbolcusu' ödülüne kavuştu.

A+A-
NURULLAH DAĞAŞAN 'YILIN FUTBOLCUSU' ÖDÜLÜNE KAVUŞTU
Nurullah, en büyük ödülün Play-Off'ta şampiyon olarak 2.Lig'e yükselmek olacağını söyleyerek bu ödülü tüm takım arkadaşları adına aldığını kaydetti.
 
YILIN EN İYİLERİ ARASINDA YER ALDI
'Marka Futbol 2014-2015 sezonu Yılın Oscarları' yarışmasında ödüle layık görülen Nurullah Dağaşan ödülüne kavuştu. 3.Lig 2.Grup'ta  'Yılın Altın Karması'na seçilen Diyarbakırspor A.Ş'den  Nurullah Dağaşan,İstanbul'da düzenlenen ödül törenine katıldı.
Bu ödülü kendi adına değil tüm takım arkadaşları adına aldığını belirten Nurullah, en büyük ödülün ise Play-Off'ta şampiyon olarak 2.Lig'e yükselmek olacağını söyledi.
 
DİYARBAKIRSPOR A.Ş'DEN FUTBOLCUSUNA KUTLAMA
Diyarbakırspor A.Ş, aldığı ödülden dolayı Nurullah Dağaşan'ı kutladı. Açıklamada,”Soma'lı maden işçisi bir ailenin mensubu olan Nurullah Dağaşan'ın bu başarısı en az kendisi kadar kulübümüzü ve taraftarlarımızı da mutlu etmiştir. Bu başarısından dolayı futbolcumuzu tebrik ederek,bu ödülün hem kendisi hem de kulübümüz ve camiamız adına şampiyonluklara ve başarılara vesile olmasını diliyoruz.” denildi.
 

HABERE YORUM KAT