1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yılanların Öcü sezon finalinde Kamuran'ın son oyunu
Yılanların Öcü sezon finalinde Kamuran'ın son oyunu

Yılanların Öcü sezon finalinde Kamuran'ın son oyunu

Show Tv'nin sevilen dizisi Yılanların Öcü 42. bölüm ile sezon finali yaptı. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin sezon finalinde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Kamuran Fatma'nın bebeğini kaçırdı. Yılanların Öcü son bölüm ve ayrıntıları.

A+A-

Fakir Baykurt’un ünlü eseri “Yılanların Öcü”nden televizyona aktarılan, Koliba Film imzalı dizi, Çarşamba akşamı sezon finali ile Show TV’de izleyicileriyle buluştu.
 
“Yılanların Öcü”nün Sezon Finalinde; Kamuran, Fatma’nın bebeğini kaçırır. Fatma ise Hatçe’den şüphelenmektedir. Hatçe, bebeği Kamuran’ın kaçırdığını söylese de Kamuran’ın yaşadığından haberi olmayan Bayram ve diğerleri onun aklını kaçırdığını düşünür. Kimsenin inanmadığı Hatçe çaresiz kalmıştır. Şerife, bebeği kaçıranın Kamuran olduğunu anlar ve bebeği kurtarmak için Kamuran’ın karşısına çıkar. Gizlice peşine düşen Sırrı için, Kamuran ile karşılaşmak sonun başlangıcı olacaktır…
 
Kamuran, Fatma’yı çağırıp bebeğinin yaşaması için ona imkansız bir teklifte bulunur. Fatma’nın, evladının hayatı ile Bayram’ın hayatı arasında bir seçim yapması gerekecektir. Herkes büyük bir savaşın içine çekilir. Bu büyük savaşın galibi kim olacaktır? Fatma, evladı için ellerini sevdiği adamın kanına bulayacak mıdır?

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler