1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yılanların Öcü 42. bölüm
Yılanların Öcü 42. bölüm

Yılanların Öcü 42. bölüm

Show Tv'nin izlenme rekorları kıran dizisi Yılanların Öcü 42. bölüm ile sezon finali yapıyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi muhteşem bir final ile seyircisine veda edecek. Peki Yılanların Öcü 42. bölümde neler olacak?

A+A-

Fakir Baykurt’un ünlü eseri “Yılanların Öcü”nden televizyona aktarılan, Koliba Film imzalı dizi, 8 Temmuz Çarşamba saat 21.00’de Show TV’de izleyicileriyle sezon finalinde  buluşuyor.
 
Yapımcılığını Ata Türkoğlu / Koliba Film, yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor.Yılanların Öcü’nde deneyimli ve usta oyuncuların yanı sıra genç ve yetenekli yıldızlar da rol alıyor.Müzikleri Kalan Müzik/Hasan Saltık imzalı olan dizide, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet Varlı, Rüçhan Çalışkur, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Burak Can, Nalan Örgüt ve Süleyman Karaahmet oynuyor.
 
Yılanların Öcü son bölümde ; Kader, bir süredir kendi yolunu seçen Bayram ve Fatma’yı büyük bir trajediyle yeniden yan yana getirmiştir. Salih Bebek çok hastadır ve iyileşmesinin tek yolu, acil olarak uygun bir ilik bulunmasıdır. En uygun ilikse, ancak bir kardeşi olursa bulunacaktır! Bu durumda Fatma ve Bayram’ın yeniden bir çocuk sahibi olması gerekmektedir.
 
Kamuran’ın yeniden ortaya çıkmasıyla Şerife, onun isteklerini harfiyen yerine getirmeye başlar.
 
Çocuk sahibi olmak için türlü yollar deneyen Hatçe ise Bayram ve Fatma’nın, bebeklerinin hastalığı nedeniyle yeniden yakınlaşacağını düşünerek çıldırır. Ona göre Bayram ve Fatma’yı sonsuza dek ayırmanın tek yolu, o çocuğun ortadan kaybolmasıdır.   

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler