1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yılanların Öcü 40. bölümde heyecan doruktaydı!
Yılanların Öcü 40. bölümde heyecan doruktaydı!

Yılanların Öcü 40. bölümde heyecan doruktaydı!

Show Tv ekranının sevilen dizisi Yılanların Öcü dün akşam 40. bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Yılanların Öcü son bölümde sürpriz gelişmeler yaşandı. İşte Yılanların Öcü 40. bölüm ve ayrıntılar..

A+A-

“Yılanların Öcü”nün 40. bölümünde; Olayların üzerinden dört ay geçmiştir…
 
Fatma’nın doğum yaptığından haberdar olan Bayram, çocuğunu görmek için soluğu hastanede alır.  Ancak ortada büyük bir problem vardır. Ne Fatma, ne de Haceli, bebeği Bayram’a Fakir Baykurt’un ünlü eseri “Yılanların Öcü”nden televizyona aktarılan, Koliba Film imzalı dizi, dün akşam izleyicileriyle buluştu.
 
 
Yapımcılığını Ata Türkoğlu / Koliba Film, yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor.
 
Yılanların Öcü’nde deneyimli ve usta oyuncuların yanı sıra genç ve yetenekli yıldızlar da rol alıyor.
 
Müzikleri Kalan Müzik/Hasan Saltık imzalı olan dizide, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ahmet Varlı, Rüçhan Çalışkur, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Burak Can, Nalan Örgüt ve Süleyman Karaahmet oynuyor.
 
 
YILANLARIN ÖCÜ 40. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
“Yılanların Öcü”nün 40. bölümünde; Olayların üzerinden dört ay geçmiştir… Fatma’nın doğum yaptığından haberdar olan Bayram, çocuğunu görmek için soluğu hastanede alır.  Ancak ortada büyük bir problem vardır. Ne Fatma, ne de Haceli, bebeği Bayram’a göstermek istemektedir.
 
Diğer yandaysa, Rıza’nın acımasız planıyla yılanların saldırısına uğrayan Hatçe’nin sağlık durumu tehlikededir.
 
Evlenme kararı alan, Şerife ve Sırrı’yı çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Bayram ve Fatma bir yandan bebekle ilgili velayet kavgasına tutuşurken bir yandan da korkunç bir gerçekle sarsılırlar. Minik bebekleri çok hastadır. Bu hastalığın tek çaresi vardır ama gerçekleşmesi imkansızdır…

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler