1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yılanların Öcü 39.bölüm
Yılanların Öcü 39.bölüm

Yılanların Öcü 39.bölüm

Show Tv'de yayınlanan Yılların Öcü dizisi 39.bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Yılanların Öcü dizisinin son bölümünde Bayram ve Fatma arasında neler yaşanacak? Son bölümünde izleyiciyi nelerle karşılaştı?

A+A-

Show Tv'nin ilgiyle izlenen izlenen dizisi Yılanların Öcü dün akşam 39.bölümüyle ekranlara geliyori. Yılanların Öcü dizisinde son bölümde ne gibi gelişmeler yaşanacak? Yılanların Öcü 39.bölüm ve ayrıntılar haberimizde..
 
Yılanları Öcü son bölüm özeti
 
Kamuran’ı vuranın Ömer olduğunu öğrenen Bayram, Hatçe’ye mi, yoksa Ömer’in masum olduğunu söyleyen Fatma’ya mı inanacağını şaşırıyor. 


Haceli’yi hapisten kurtarmak isteyen Mahmure, var gücüyle Ömer’in peşine düşerken, Haceli’ye de Fatma’nın gerçek yüzünü gösterip, oğlunun suçsuz olduğunu itiraf etmesini sağlamaya çalışır.


Fatma ve Hüsnü, kurdukları bir planla, Ömer’i hapse düşmekten kurtarmaya çalışsa da, onları çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Şerife ve Remziye bile Kamuran’ın gerçekten öldüğüne inansalar da, peşlerindeki gölge onları da büyük bir tuzağa çekecektir. 
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler