1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yılanların Öcü 38.bölüm
Yılanların Öcü 38.bölüm

Yılanların Öcü 38.bölüm

Show Tv'nin ilgiyle izlenen izlenen dizisi Yılanların Öcü bu akşam 38.bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Yılanların Öcü'nün yeni bölümünde sular durulmuyor! Mahmure, var gücüyle Ömer'in peşine düşerken, Haceli'ye de Fatma'nın gerçek yüzünü gösterip, o

A+A-
Show Tv'de yayınlanan Yılların Öcü dizisi bu akşam 38.bölümüyle ekranlara geliyor. Yılanların Öcü 'nün yeni bölümde Kamuran’ı vuranın Ömer olduğunu öğrenen Bayram, Hatçe’ye mi, yoksa Ömer’in masum olduğunu söyleyen Fatma’ya mı inanacağını şaşırıyor! Fatma ve Hüsnü, kurdukları bir planla, Ömer’i hapse düşmekten kurtarmaya çalışsa da, onları çok büyük bir sürpriz beklemektedir! Yılların Öcü dizisi 38.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...
 
Yılanların Öcü 38.bölüm özeti
 
Kamuran’ı vuranın Ömer olduğunu öğrenen Bayram, Hatçe’ye mi, yoksa Ömer’in masum olduğunu söyleyen Fatma’ya mı inanacağını şaşırıyor. 
 
Haceli’yi hapisten kurtarmak isteyen Mahmure, var gücüyle Ömer’in peşine düşerken, Haceli’ye de Fatma’nın gerçek yüzünü gösterip, oğlunun suçsuz olduğunu itiraf etmesini sağlamaya çalışır.
 
Fatma ve Hüsnü, kurdukları bir planla, Ömer’i hapse düşmekten kurtarmaya çalışsa da, onları çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Şerife ve Remziye bile Kamuran’ın gerçekten öldüğüne inansalar da, peşlerindeki gölge onları da büyük bir tuzağa çekecektir. 
 

HABERE YORUM KAT