1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Yetimler için bir araya geldiler
Yetimler için bir araya geldiler

Yetimler için bir araya geldiler

Türkiye Yardımseverler Derneği Diyarbakır Şubesi, burs verdiği yetim öğrencileri için dün kahvaltıcı Mustafa'da kahvaltı verdi.

A+A-
Dernek Başkanı Muazzez Oktay, Başkan yardımcısı Melahat Sevik, Genel sekreter Adalet keskin, yönetim kurulu üyelerinden Nazan İşler, Nazan Göncü ve Figen Turhan'ın yanı sıra çok sayıda davetlinin katıldığı kahvaltı bir hayli renkli geçti.
 
Türkiye Yardımseverler Derneği Diyarbakır Şube Başkanı Muazzez Oktay, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Burs verdiğimiz yetim çocuklarımızın yararına bu kahvaltıda buluştuk. Burs verdiğimiz öğürencilerimizden birini bu sene mezun ediyoruz.  Şu an 5'i üniversite, 1'i lise olmak üzere 6 öğrenciye burs veriyoruz. Bu kahvaltıda elde edeceğimiz geliri bu öğrencilerimize vereceğiz. Emeği geçen ve katkı sunan herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
 
Bu arada 35 Yıldır kesintisiz olarak Türkiye Yardımseverler Derneği Diyarbakır Şube Başkanlığını yapan Oktay, üstün hizmetlerinden dolayı genel merkez tarafından 2 kez altın madalyayla onurlandırıldığı bildiridi.
 
 
(Özgür Haber)
Etiketler : , , , ,

HABERE YORUM KAT