1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Yeter yeni fragmanında heyecan dorukta!
Yeter yeni fragmanında heyecan dorukta!

Yeter yeni fragmanında heyecan dorukta!

ATV'nin yeni dizisi Yeter ilk bölümden itibaren herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Perşembe akşamı 3. bölümü ile ekrana gelecek olan Yeter dizisinde heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Yeter dizisi 3. bölüm fragmanı ve merak edilenler.

A+A-

Yeter yeni bölümde heyecan dorukta. Çocuğu ile ilgili gerçeği öğrenen Yekta Aylin'in peşini bırakmaz. Aylin ise kızını geri alabilmek için zorlu bir yola girer. 
 
Yeter 3. bölümü ile 14 Ocak Perşembe saat 20.00'de ATV'de..
 
YETER 3. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
YETER DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Kızının yaşadığını öğrenen Yekta; ilk şoku atlattıktan sonra Coşkun’un verdiği saç örneğini babalık testine gönderir. Filiz ve Coşkun ise; Yekta’dan koparacakları parayı garantilemek için Duru’yu alarak kayıplara karışır. Aylin, Filiz’in peşine düşerken; Yekta’nın beş yıldır sakladıkları gerçeği öğrenmeye adım adım yaklaştığından habersizdir. Testin sonucu gelir. Coşkun’un doğruyu söylediğini öğrenen Yekta; bir an önce kızına kavuşmak ister.
 
Bir yandan Aylin, bir yandan Yekta’nın yönlendirdiği Yılmaz, Duru’ya doğru yol alırken, babası zannettiği Zafer’i özleyen Duru ise; hepsinin planını alt üst eder.
 
 
GENEL HİKAYE
 
Aylin, beyin cerrahı Yekta Harmanlı'yla evlenir. Yekta, hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını isteyen, takıntılı bir adamdır. Aylin'in hayatı kocasının gerçek yüzüyle tanışmasıyla kabusa döner. İlk çocukları olan Kaan, gün geçtikçe babası gibi şiddet eğilimleri göstermeye başlar. Aylin, ikinci çocuğuna hamile kaldığını öğrendiğinde, kocasından kurtulmak için arkadaşlarının yardımıyla bir plan yapar. İkinci çocuğunu kocasına doğumda ölmüş gibi gösterir. Bebeği de bir süreliğine çocukları olmayan abisi ve yengesine verir. Yengesi para karşılığında sırrını saklamayı ve çocuğuna bakmayı kabul eder. 
 
Aradan beş yıl geçer. Aylin kocasından kaçmak için yeterli parayı biriktirir; ancak planı Yekta'nın parayı bulmasıyla suya düşer. Öte yandan çocuğuna bakan yengesi, Aylin'den beklediği maddi desteği alamayınca öfkelenir. Durumu aşığıyla paylaşır. Aşığı da para sızdırmak için, Yekta'ya öldü sandığı çocuğunun yaşadığını söyler. Aylin'in hayatı Yekta'nın gerçeği öğrenmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu girdapta ona yardım eden tek kişi gençlik aşkı Uras olacaktır...
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler